Зимовий велосипед ktrak, заробляємо на прокаті

Зима – важка пора року для любителів поганяти на велосипедах. Звісно ж, є багато видів зимового транспорту – снігокати, лижі, санки, сноуборд, ковзани тощо. Але для деяких людей ніщо не зрівняється з їхнім двоколісним «другом». І ось саме для таких шанувальників велосипедів канадці розробили новий та цікавий варіант розваги та пересування – зимовий велосипед Ktrack. Це новинка на нашому ринку, тому ви легко зможете зайняти майже вільну нішу в бізнесі з прокату зимових велосипедів ktrak.

Отже, що ж цей вид транспорту?

Розроблена технологія дозволяє з легкістю перетворити звичайний гірський або шосейний велосипед (оснащений системою швидкої зміни коліс) на зимовий. Таким чином, ви отримуєте в деякому сенсі суміш байка та снігоходу. Набір складається з переднього та заднього приводу, що встановлюються замість коліс. Переднє колесо замінюється на досить стійку лижню, якою легко можна керувати. А ззаду кріпиться гусениця з набором різного розміру коліщатко. У конструкцію вбудований газо-масляний амортизатор, що добре згладжує всі купини. Комплекти ktrak виготовляються для велосипедів з 20, 24 та 26 дюймовими колесами. Схема складання, яка входить в інструкцію, дуже проста і складається з п’яти кроків. Єдиним мінусом цього комплекту є те, що кататися на ньому можна лише на снігу. Наявність відкритого ґрунту або асфальту дуже ускладнює рух.

Це задоволення не з дешевих. За один зимовий байк доведеться викласти близько 400$. Але правильно організований бізнес із прокату зимових велосипедів досить швидко окупить початкові вкладення та принесе непоганий дохід. Купити такий комплект не кожен може собі дозволити, а ось взяти в оренду – з легкістю.

Для створення пункту прокату вам знадобиться:

1. Купити велосипеди із комплектом ktrak. Кількість – на ваш розсуд і залежно від фінансової спроможності.

2. Визначиться із місцем розташування. Ідеальним варіантом буде точка з величезним скупченням потенційних клієнтів – парки, сквери, лижні бази тощо.

3. Рекламувати цей вид транспорту можна наочним прикладом, найнявши пару людей кататися на зимових велосипедах, тим самим привертаючи увагу оточуючих.

4. Продумати умови прокату. Величезний ризик у даній сфері – це крадіжка, тому варто вжити заходів запобігання цьому, беручи в заставу документи або певну суму грошей. Відсутність конкурентів у вашому регіоні, що надають подібні послуги, дозволить самостійно створити цінову політику.

Цей бізнес стане чудовим доповненням прокату велосипедів у теплий час. Таким чином, сезонність виключається, і ви зможете отримувати дохід цілий рік.

Залишити відповідь