Збільшення доходу бізнесу за допомогою знижок

Збільшення доходу бізнесу за допомогою знижок. Знижки – це дуже дієвий метод збільшення доходу. Звучить суперечливо, але саме завдяки правильно введеної знижок системі, можна зберігати стабільний розвиток бізнесу. Знижки допомагають досягати підприємству абсолютно різних цілей. Залежно від типу товару, що продається, фінансового стану підприємства на даний момент і. т. д., виділяють кілька видів знижок. Знижки, що вводяться з метою вирівнювання рівня продажів, знижки спрямовані на формування розташування клієнта і підняття рівня його довіри.

Знижки, що вводяться для збільшення продажів. Знижки, спрямовані на якнайшвидший збут продукту, особливо якщо є ризик, що термін придатності товарів може скоро закінчиться. Знижки – це дуже дієвий метод збільшення доходу. Звучить суперечливо, але саме завдяки правильно введеної знижок системі, можна зберігати стабільний розвиток бізнесу.

Знижки допомагають досягати підприємству абсолютно різних цілей. Залежно від типу товару, що продається, фінансового стану підприємства на даний момент і. т. д., виділяють кілька видів знижок. Знижки, що вводяться з метою вирівнювання рівня продажів, знижки спрямовані на формування розташування клієнта і підняття рівня його довіри. Знижки, що вводяться для збільшення продажів. Знижки, спрямовані на якнайшвидший збут продукту, особливо якщо є ризик, що термін придатності товарів може скоро закінчиться. Детальніше розглянемо кожен вид знижок далі. Знижки, спрямовані на активізацію збуту товару.

Цей тип є найбільш небажаним для бізнесу. По можливості, такі сидки вводити не варто зовсім, тільки в дуже рідкісних випадках, коли інші методи вже безсилі. Даний тип знижок спрямований на надання клієнту кредиту або розстрочки. Цей метод знижок використовують, якщо товар продається оптом, якщо служба здійснюється за договором на певних умовах. Вже однозначно доведено, що використовуючи такий тип знижок знижується рівень вашої маржинальність.

Знижки, спрямовані на вирівнювання попиту. У разі, якщо спостерігаєте, що інтерес до вашої продукції знизився, товари стали продаватися гірше, послуги стали менш затребувані, то скористатися таким типом знижок буде цілком розумно. Наведемо приклад, практично всі заклади громадського харчування в своєму меню мають бізнес-ланчі. Це час, коли відвідувачів в кафе зовсім небагато. І щоб хоч якось виправдати витрати, в тому числі на роботу персоналу заклад знижує ціни на обіди, товари, послуги, залучаючи більше випадкових клієнтів.

Інший приклад, літній розпродаж хутряних виробів, з метою отримання прибутку в той момент, коли за всіма законами вона повинна йти на спад. Або, наприклад, влітку роблять знижки на шкільні товари. Така поведінка власників фірм дуже стимулює купити раніше, не в сезон, але з більшою вигодою. Так, адже і якість від таких перестановок зовсім не страждає. Так що краще бути передбачливим, і купити зараз за низькою ціною, ніж потім заплатити в рази дорожче.

Але, все ж, покупцеві потрібно пояснювати, чому фірма робить цю знижку, варто розповісти про свої мотиви споживачеві. Якщо це зробити, купувати виявить до вас більше розташування і довіри. Але, варто враховувати, що вибираючи метод залучення клієнтів, ви неминуче втратите частину маржі. Існує ще один вид знижок, знижки, спрямовані на залучення споживчого попиту.

Скориставшись послугами фірми один раз, клієнт отримує бонуси, додаткові пільги, при повторному зверненні до компанії. Така поведінка заклад також здатне викликати підвищення рівня інтересу і довіри до вас. Наступний тип скідок – комплексні знижки, їх специфіка полягає в тому, що знижка починає діяти, в тому випадку, якщо споживач скористався набором послуг, комплексом. Тобто придбання одного товару не так вигідно, як придбання відразу декількох. Така модель поведінки працює в різних областях, дуже популярна в інфоуслугах.

Наприклад, кілька разів на рік, а може, тільки один раз в рік провидится глобальна розпродаж будь-яких послуг компанії. Покупець отримує можливість купити цілий набір курсів та тренінгів. Ведучи бізнес в інтернеті, також можна застосовувати всі перераховані вище форми знижок, успішно розвиваючи свою діяльність.

Залишити відповідь