Заробіток на купівлі-продажі квартир

Заробіток на купівлі-продажі квартир. Чи можна не маючи великого досвіду заробити на такому бізнесі, як купівля-продаж квартир? Насправді в цьому немає нічого складного, якщо знати гарантовані способи заробітку на інвестиціях в нерухомість. А на цьому можна отримати непоганий прибуток, якщо: 1. купити нерухомість під час спаду цін і продати її на піку підняття цін; 2. купити квартиру, або офіс в аварійному стані, зробити капітальний ремонт і продати за ціною, яка набагато перевищить всі витрати; 3. купити аварійну проблемну нерухомість і після ремонту здавати її в оренду; 4. передбачити яким район буде популярним в майбутньому і, інвестувавши в нерухомість, через деякий час продати її за високою ціною. Як же знайти квартири в Києві, які господарі погодяться продати за заниженою ціною? Відповідь дуже проста: наполегливо шукати таких продавців, витративши на це більшу частину свого часу. Як правильно придбати і продати квартиру Перш ніж вкладати гроші в нерухомість, потрібно розібратися, скільки кімнат найоптимальніше для вдалого укладення договору з купівлі-продажу квартири. Найвигіднішими для інвестицій в Києві вважаються 2х-кімнатні квартири, так як їх ціна зазвичай не набагато перевищує ціну 1-кімнатних, а площа, природно, набагато вище.

А ось продаж 3х-кімнатних квартир менш прибуткова, так як витрати на її ремонт будуть набагато більше, ніж у житла з меншою площею, а попит на такі квартири не дуже високий. Для того, щоб придбати об’єкт за мінімальною ціною, шукайте квартири з яскраво вираженими дефектами. Добре підійде житло після пожежі, квартира алкоголіків і приміщення з зруйнованими міжкімнатними стінами, вибитими вікнами, або відсутнім санвузлом. Чому слід шукати саме таку нерухомість? А тому, що в такій ситуації досить легко схилити власників на істотне зниження основної вартості.

Ні в якому разі не розглядайте пропозицій з придбання житла в “звичайному&” стані. Так як, незважаючи на те, що на перший погляд їх ремонт буде найменш витратним, це самі запущені квартири, які влетять вам в “копієчку&”. А ось їх господарі навряд чи погодяться знизити ціну на житло, так як на вигляд воно знаходиться в житловому стані. Маркетинг в продажу квартири Купивши житло в поганому стані необхідно прорахувати всі варіанти, які ведуть нас до висновку вигідного договору продажу квартири, або її ж оренди. Досліджуйте, за якими цінами можна здати або продати квартиру, якщо вона знаходиться в звичайному стані, і чи можна отримати велику надбавку, за так званий “євро&” ремонт. Також, можна розглядати варіант підготовки та продажу житла “під обробку&”. Після вивчення попиту, потрібно скласти найпростіший бізнес план, в якому буде добре видно, які витрати ви понесете для приведення квартири в потрібне вам стан.

Для того, щоб отримати на виході квартиру в звичайному, житловому стані вам необхідно: 1. замінити розподільники води; 2. покласти недорогу плитку; 3. поставити нову сантехніку; 4. поставити нову китайську вхідні двері; 5. реставрувати, або замінити вікна; 6. додати більше розеток; 7. замінити всі вимикачі і розетки на нові; 8. постелити лінолеум, що імітує паркет; 9. поклеїти недорогі вінілові шпалери; 10. відреставрувати міжкімнатні двері. Такий ремонт займе близько 2х місяців і обійдеться вам в суму до 3 000 доларів, а візуально вона подорожчає як мінімум в два рази, а в деяких випадках і набагато більше. Як вигідніше продати квартиру, якщо ви дизайнер Щоб вигідно продати квартиру в 2018 році, Бажано зробити дизайнерський ремонт і, якщо ви хоч трохи захоплюєтеся дизайном, то зможете надати житлу сучасний і неповторний вигляд. Авторську перепланування потрібно робити виходячи зі стану нерухомості. Наприклад, якщо в квартирі слабенькі міжкімнатні перегородки, то є сенс прибрати їх, об’єднавши кухню з кімнатою. Тільки не забудьте при цьому оформити всі належним чином документально, так як в противному випадку ви не зможете її продати.

Узаконити перепланування буде простіше, якщо ви не чіпаєте несучих стін. А, взявшись за такі кардинальні зміни, не забудьте трохи вирівняти стіни, а також додайте в ремонт авторських елементів. Можна зробити на стінах вставки з штучного каменю, а укоси вікон викласти різнобарвною дрібною плиткою. Звичайно, такий ремонт обійдеться вам значно дорожче, але і продати квартиру ви зможете по досить-таки пристойною ціною. Якщо, використавши свою фантазію, ви додасте квартирі унікальний вид, то зможете продати її певної категорії покупців, яка готова платити за дизайнерський ремонт. Основні помилки при ремонті для продажу квартири Готуючи житло для продажу, не допускайте поширених помилок: 1. Не робіть ремонт якісно, “як для себе&”, так як це обійдеться вам набагато дорожче, а потреби середнього покупця зазвичай дуже прості; 2. Не використовуйте фірмової плитки, або дорогий шпаклівки, так як звичайний покупець не зможе відрізнити якісний замінник від оригіналу; 3. Не економте на змішувачах, але постарайтеся придбати їх на розпродажах минулорічних моделей; 4. не купуйте лінолеум за високою ціною, а пройдіться по будівельним розпродажів, які пропонують залишки матеріалів за половину реальної вартості; 5. Не купуйте немодних шпалер з блискітками, або великими квітами, а орієнтуйтеся на геометричний малюнок, так як та категорія покупців, яка цікавиться житлом вашого типу, віддає перевагу саме такому дизайн; 6. Не вибирайте яскравих і кричущих відтінків для обробки, а віддайте перевагу світлим і спокійним; 7. Не халтурте в роботі, так як це може кардинально зіпсувати враження навіть при використанні дорогих матеріалів. Додатковий заробіток при продажу квартири після ремонту Крім основного виду заробітку можна отримати велику вигоду, якщо: 1. придбати житло в кредит, попередньо знайшовши варіант з мінімальними початковими переплатами (в цьому випадку ви будете мати низькі початкові витрати, а так як квартира призначена саме на продаж, то ваша переплата по кредиту буде мінімальною); 2. частково, або повністю зробити ремонт самому; 3. продавати квартиру за допомогою родичів, або друзів, домовившись з ними про виплату лише 50% від звичайного гонорару; 4. придумати способи економії самому, в залежності від ситуації, що склалася на ринку.

Залишити відповідь