Заработок на биткоинах (bitcoin).

Заработок на биткоинах (bitcoin). Віртуальна електронна валюта Bitcoin спочатку спровокувала суперечливі дискусії серед вебмайстрів, в тому числі і російських, але незважаючи на це Bitcoin, що виник як черговий економічний експеримент, в даний час активно застосовується для реальних покупок. Нижче подається змістовне керівництво, широко розкриває поняття Bitcoin, а правом будь-якої людини буде просто сприйняти нову для себе інформацію або почати активне застосування такої валюти. ДоситьВіртуальна електронна валюта Bitcoin спочатку спровокувала суперечливі дискусії серед вебмайстрів, в тому числі і російських, але незважаючи на це Bitcoin, що виник як черговий економічний експеримент, в даний час активно застосовується для реальних покупок. Нижче подається змістовне керівництво, широко розкриває поняття Bitcoin, а правом будь-якої людини буде просто сприйняти нову для себе інформацію або почати активне застосування такої валюти. Досить очікувано, що така нова (повністю цифрова) валюта буде користуватися попитом саме в Інтернеті, замінивши при цьому собою звичайні паперові купюри.

Перевагою таких електронних грошей є пряма передача їх одним користувачем іншому, минаючи різних інтернет-посередників, таких як Яндекс Гроші, WebMoney PayPal або Ківі. В першу чергу (і це найважливіша особливість) Bitcoin є глобальною, децентралізованої валютою. Тобто біткоіни, як валюта, не належить ніякої конкретної країні, в зв’язку з цим вона поширена у всьому світі – це робить міжнародні транзакції простішими. При цьому абсолютна байдужа різниця в котируваннях, тому не має ніякого значення яка валюта використовується, наприклад, у продавця або покупця.

В інтернеті можна, звичайно, скористатися безкоштовними беткоінамі, хоча чогось конкретного і значного при цьому навряд чи можливо добитися. А для досягнення потрібних саме вам цілей необхідно буде здійснити обмін реальних грошей на біткоіни. Це можна зробити за допомогою деяких веб-сайтів, хоча спочатку ви повинні переконатися в тому, що даний сайт приймає саме вашу валюту. Вищеописаний спосіб отримання Bitcoin далеко не єдиний, також такі гроші можна заробити на продажу будь-яких послуг або товарів, якщо вам будуть оплачувати покупки біткоіни. Так як подібної валютою можна оплатити будь-яку покупку, як замовлення продуктів через інтернет, так і розробку додатків або веб-дизайн, то ніяких складнощів в цьому питанні бути не може. Якщо ви хочете продавати будь-які відчутні (фізичні) товари, це можна зробити за допомогою деяких сайтів, які приймають і звичайні гроші, і Bitcoin, наприклад сайти bitpay або okpay.

У тому випадку, якщо у вас вже є готовий інтернет-бізнес, то ви можете просто почати приймати біткоіни, для того, щоб більш детально дізнатися про це треба прочитати статтю, яка називається «Як приймати до оплати Bitcoin в інтернет-магазині». Якщо ж у вас в планах продаж чого-небудь в єдиному екземплярі або ви вирішили запропонувати будь-які послуги, то ви повинні конкретно описати вашу пропозицію і з’ясувати, яка кількість біткоіни ви при цьому отримаєте, це можна зробити за допомогою сайту ForBitcoin. Как заработать на BitCoin Нижче буде описана ситуація, за допомогою якої можна заробити біткоіни, проте подібною системою користується досить мала кількість людей. Bitcoin можна використовувати, якщо займатися Майнінг, хоча люди, які цим займаються, часто роблять це не заради грошей, а просто для розваги, і тому готові ризикувати. Так що ж таке Майнінг біткоіни?

Як і будь-яка інша валюта, Bitcoin повинен зберігати власну цінність, незалежно від того, що позиціонуються такі гроші як окрема peer-to-peer валюта. Для цього, природно, необхідна жорстка позиція по контролю кожного нового Bitcoin, що вводиться в обіг. Надходження будь-якої нової валюти має бути поступове (наприклад, протягом наступних ста років) для того, щоб ринок не перенаситився подібними грошима. Не є винятком у цьому сенсі і Bitcoin, і Майнінг виникає саме в цей момент. Мйнінг біткоіни – це певний процес, в якому комп’ютер використовується для генерування спеціальних блоків.

За допомогою цих блоків обробляються і підтверджуються трансакції, що відбуваються в певний період – між генеруванням двох блоків. Нові блоки містять інформацію з попередніх (вже згенерованих). Так виникає ланцюг з даними, які можуть повідомити про кожної трансакції в мережі. Для того, щоб отримати будь-якої заробіток, потрібно набратися терпіння, так як це може наступити і протягом декількох днів, а може і через кілька місяців. Схема досить проста: треба ввести вашу адресу отримання на сайті пулу, і на ваш гаманець будуть переводитися зароблені кошти.

Ще раз відзначимо зручність валюти Bitcoin, яке полягає в тому, що вам не доведеться спілкуватися з посередниками або з банками, і крім того, ваші гроші ніхто не зможе вкрасти, а також ви не зможете їх втратити. Діяльність інтернет-магазинів на сьогоднішній день дозволяє покупцям не тільки розглянути продукцію, а й порівняти різні товари по відношенню до їх ціни або характеристик. Розплатитися вищеописаної електронною валютою можна відразу, як тільки ви визначилися з вибором конкретного товару, при цьому відповідно можна уникнути сплати будь-яких комісійних зборів або оплати кур’єру готівкою. Найприємніший момент полягає в тому, що у вас є можливість заробляти біткоіни навіть тоді, коли ви взагалі нічого не продаєте. Для цього потрібно просто впровадитися в існуючу мережу блоків інформації за допомогою потужностей вашого комп’ютера.

Залишити відповідь