З чого почати автомобільний бізнес – ідеї в цій сфері

З чого почати автомобільний бізнес – ідеї в цій сфері Сучасна жарт, що автомобілісти – найреспектабельніші люди (їздитимуть незалежно від розміру мита), розкриває суть залежності інших верств населення, які витрачають левову частку власного бюджету на втілення мрії в реальність. Автомобіль для сучасного чоловіка – сенс життя, предмет особистої гордості повноцінне захоплення, засіб пересування, а нерідко навіть джерело заробітку. З кожним днем ??зростає число жінок, що примикають до рядів автомобілістів. Людей, постійно проводять довгі години очікування в міських пробках, об’єднує потреба в зручному і комфортному пересуванні на своєму залізному коні. За це вони згодні викладати цілий статок.

Якщо ви твердо хочете організувати власний автомобільний бізнес, то першим ділом вам слід вибрати ринкову нішу і тверезо оцінити можливі перспективи подальших розвідок. Що потрібно знати про автомобільний бізнес? На жаль, автобізнес цікавий не тільки приватним підприємцям, а й державним структурам. Конкуренція в цій сфері дуже жорстка. Для початківця бізнесмена палиці в колеса від муніципалітету часом страшніше загроз конкурентів. Обійти обов’язкову реєстрацію ІП вам при всьому бажанні не вдасться. Щомісяця навіть з простенької автомийки доведеться віддавати мінімум на 6000 гривень в податкову скарбницю, що для регіонів хоч і не критично, але відчутно.

Крім того, автомобільний бізнес – надто широке поняття. До нього відносяться навіть служби консультування в автомобільній сфері, пункти перепродажу авто і т. д. А що говорити про автосалони, автомийках, автомайстерень, магазинах запчастин, сервісних центрах і, звичайно, автошколах. Людині, що вирішив поринути з головою в світ автобізнесу, може здатися, що всі ринкові ніші вже зайняті великими компаніями. Але поверхневе судження, як відомо, помилково. У багатьох провінціях катастрофічно не вистачає сервісних центрів, що займаються ремонтом конкретних марок авто, відсутні магазини необхідних запчастин і т. Д. Ну і, звичайно, автобізнес вимагає надзвичайних вкладень. У новачка в цій справі навряд чи знайдеться мінімум 20 мільйонів гривень на будівництво або оренду автосалону заради пошуку необхідних ділових зв’язку та завоювання довіри великих дилерів.

Будь автосалон окупиться мінімум за п’ять років, протягом яких бізнес зажадає нових вкладень. Вихід для новачка існує тільки – вибирати нішу, яка потребує серйозних вкладень і дозволяє швидко почати справа не в збиток собі при реєстрації ВП. На сьогоднішній день існують наступні бюджетні ідеї автомобільного бізнесу: Продаж автозапчастин. З розвитком комп’ютерних технологій продажу автозапчастин через Інтернет побили всі рекорди. Багатьом торговцям автозапчастинами навіть не знадобилося створювати власного сайту. Вони просто розміщували постери на дошках оголошень. У маленьких містах, де люди вважають за краще купувати в магазинах, ніж в Інтернеті, дуже корисно залишати оголошення на міських форумах та через сарафанне радіо в соціальних мережах. Простенький сайт передбачуваного інтернет-магазину обійдеться вам в суму не більше 5 тисяч гривень на рік (врахуйте реєстрацію домену та оплату хостингу, а також послуги конструктора сайту при необхідності).

Звичайно, можна створити сайт самостійно – в Інтернеті існує безліч різноманітних інструкцій по цій справі і величезний набір шаблонних дизайнів. Для особливо ледачих є демократичні онлайн-сервіси створення сайтів. У фрілансера або в веб-студії подібне замовлення обійдеться приблизно в 10 000 гривень. Головне правило – грамотно вибирати товар. Насамперед вам слід ретельно вивчити асортимент потенційних конкурентів.

Далі потрібно відвідати сервіс Яндекс Wordstat, перевіряючи по пошуковим запитам, переваги автомобілістів в вашому регіоні. Якщо на повну закупівлю грошей не вистачає, почніть з деталей під замовлення, виявляючи найбільш ходові. Раскруткаінтернет-магазину-ціла наука. Вам доведеться прочитати дві-три книги про специфіку інтернет-торгівлі. Потрібно обов’язково зареєструвати ІП – адже на вашому сайті будуть вказані реквізити оплати і прикручені платіжні системи. Перед подачею документів треба виставити потенційні товари на сайт в тестовому режимі попереднього замовлення і залишити повідомлення на дошках оголошень і форумах. Якщо коштів достатньо, можна орендувати невелике приміщення, зробити вивіску і продавати запчастини.

При ІП діє спрощена бухгалтерія-чеки можна виписувати від руки. Автосервіси як бізнес. Бізнесмени, які мають в розпорядженні стартовий капітал, цілком можуть відкрити автосервіс. На жаль, вигідні місця у парковок і автотрас зазвичай зайняті. Підприємцю не залишається нічого іншого, як шукати місце в спальному районі з зручними під’їзними шляхами. Для відкриття автосервісу доведеться пройти сертифікацію передбачуваних послуг, звернувшись в НАМИ, Держстандарт, «Ростест». Останній в обов’язковому порядку проводить метрологічну перевірку потенційного обладнання.

Чим більше автосервіс, тим дорожче обійдеться сертифікація строком на три роки. Середньостатистичний автосервіс витрачає на сертифікацію не менше 100 тисяч гривень. За статистикою, 90% всіх автосервісів – дрібні майстерні з двома-трьома боксами, які спеціалізуються на фарбуванні і тюнінгу, шиномонтажі, установці сигналізацій, діагностиці двигунів і т. д. Дрібної майстерні економічно невигідно розширювати спектр послуг. Крім цього, для ремонту однієї машини повинно бути виділено не менше 20 квадратних метрів, плюс склад, зона прийому клієнтів і окремий закуток для персоналу. Та й санвузол в приміщенні також повинен бути. Залежно від послуг, що надаються доведеться обзаводитися відповідним обладнанням. Для дрібної шиномонтажной автомайстерні, шиномонтажний стенд обійдеться в суму від 35 000 гривень, пара домкратів – від 1500 гривень, вулканізатор – від 8000 гривень, набір інструментів від 10 000 гривень.

При ремонті двигунів автомеханік ніяк не обійтися без потужного підйомника вартістю від 8000 гривень, компресора близько 15 000 гривень, зарядного пристрою для акумуляторів за 8000 гривень і набору інструментів за 12 000 гривень. В середньому автомайстерні окупаються за півроку. Автомийка як бізнес. Побудувати автомийку «на порожньому місці» досить проблематично.

Крім наявності серйозних грошових коштів, доведеться отримати від муніципалітету дозвіл під забудову території і зібрати купу документів. Бюджетний варіант тільки один – орендувати приміщення і купити ручну мийку високого тиску. У цьому випадку на відкриття своєї справи вам знадобиться близько півмільйона гривень, що не так вже відчутно для автомийного бізнесу, окупається приблизно за два роки. Якість ручної мийки безпосередньо залежить від старанності майстрів. При цьому ви зможете пропонувати клієнтам додаткові послуги – хімчістку сидінь, прибирання салону і т. П. За статистикою, в містах ручне миття залізного коня обходиться автолюбителям в 300 грнлей. Ваша прибуток буде складатися з кількості робочих і потоку автомобілів, що приймаються на добу. Продаж старих і нових автомобілів.

Для швидкого продажу старих авто коштує створити сайт про критерії вибору залізних коней, розмістивши на ньому потенційні пропозиції. Звичайно, автомобілі можна знайти за кордоном і пригнати їх в Росію, але цей процес дуже довгий, дорогий і трудомісткий. Вигідніше зв’язатися з великими фірмами з продажу авто і виступати агентом через особистий сайт за певний відсоток з кожної укладеної угоди. Крім того, ви можете створити сайт-візитку з пропозицією своїх агентських послуг з продажу автомобілів і підбирати потрібне авто з-за кордону або іншого міста через Інтернет, погоджуючи всі етапи логістики.

Вкладення в цей бізнес мінімальни. Окупаемость безпосередньо залежить від ваших особистих якостей – старанності і комунікабельності. Єдине, на чому ні в якому разі не можна економити, – обслуговування клієнтів. Консультування і допомога в юридичному оформленні.

В останні роки розвивається бізнес з консультування бажаючих обзавестися автомобілем. Для цього потрібно створити сайт-візитку з інформацією про те, що ви займаєтеся діагностикою конкретної моделі, про яку мріє клієнт. Знайти на сучасному ринку старих авто гідну модель з мінімальним пробігом досить проблематично. Аналіз декількох варіантів по оголошеннях обійдеться клієнтові мінімум в 3000 гривень. Пропонувати свої послуги можна на форумах, автомобільних сайтах і давати рекламу в газетах. Існує варіант складніше – ви можете відкрити контору з підготовки необхідних документів для реєстрації автомобіля, зняття його з обліку і оформлення поліса ОСАЦВ.

У цьому випадку досить буде зареєструвати ІП і створити власний сайт. На початковому етапі ваші витрати будуть мінімальними. Для реального заробітку на автомобільному бізнесі зовсім не обов’язково брати кредит або розташовувати колосальними коштами. При наявності практичних знань в автомобільній сфері та логічного мислення майже завжди можна знайти маленьку вільну нішу, яка потребує серйозних вкладень.