Юридична консультація як бізнес ідея

Хороші ідеї завжди знайдуть своїх послідовників. Ось один позитивний приклад, як один молодий юрист знайшов собі роботу по інтернету. Після того як він закінчив ВНЗ і отримав юридичну освіту, перед ним постало питання, де знайти роботу. Хороші ідеї завжди знайдуть своїх послідовників. Ось один позитивний приклад, як один молодий юрист знайшов собі роботу по інтернету. Після того як він закінчив ВНЗ і отримав юридичну освіту, перед ним постало питання, де знайти роботу.

Звертався в різні юридичні контори, але гідної роботи ніхто не запропонував. Поміркувавши що робити, прийшов до висновку, що потрібно заробляти практичний досвід і стаж своєю головою. Для цього йому довелося зареєструватися в податковій інспекції як індивідуальному підприємцю. Потім замовити в інтернеті невеликий сайт.

Після того як все було зроблено, розмістив всюди, де це можливо, рекламу юридическая консультация в днепропетровске за допомогою Скайпу. Сам процес консультації проходив як співбесіду за таким порядком. – Клієнт, зайшовши на сайт юриста, знайомився з переліком послуг, що надаються. – Якщо клієнтові підходили запропоновані консультації, він залишав заявку і оплачував гроші за майбутню зустріч.

– Потім з ним по електронній пошті зв\’язувався юрист і домовлявся про майбутню відеоконференції. Вийшла дуже проста схема роботи з клієнтами, причому необмежена рамками одного міста або регіону, заявки приходили з усіх куточків країни. Напрацювання клієнтської бази Для того щоб молодому юристу обзавестися своїми клієнтами, йому довелося піти на маркетинговий хід. В інформації про вартість послуг, що надаються він вказав, що є перша безкоштовна консультація . Друге і наступне консультування проводяться за зниженими розцінками, тобто, він спонукав клієнтів до наступного співбесіди. Тим більше що саме консультування проводиться віч-на-віч, і завжди можна домовитися про оплату за те чи інше персональне питання. Наступним завданням юриста було наступне – потрібно збільшити кількість обслуговуваних клієнтів за день. Адже брав він заявки на певний час, тому йому довелося обмежити час консультації одного замовлення.

Реклама онлайн-послуг Реклама юридичної консультації по інтернету, мабуть, головна складова всього бізнес-проекту. Завдяки їй, клієнти дізнаються про пропоновані послуги і знаходять в мережі юриста-консультанта. Для цього довелося дати оголошення в усі інформаційні агентства міста і області, а також дати тизерну рекламу по інтернету. Добре спрацювала реклама у Вконтакте, де юрист створив групу соціальної підтримки. Ось таким способом юрист налагодив свою роботу. У подальшій перспективі у нього відкриття юридичної компанії, яка буде вести цілодобове обслуговування клієнтів по всій країні.

Залишити відповідь