Їстівні букети з цукерок та фруктів – бізнес з нуля

Їстівні букети з цукерок та фруктів – це не тільки красиво та смачно, але ще й чудова бізнес ідея без будь-яких капіталовкладень. Наше життя наповнене безліччю свят: Новий рік, День народження, 8 березня, день усіх закоханих, різні роковини та приводи привітати одне одного. І щоразу ми ламаємо собі голову, що ж подарувати. Звичайно, якщо дата знаменна, то можна зробити новий телефон або коштовності.

Але не завжди є можливість та необхідність розщедрюватися на такі дорогі подарунки. Банальними букетами квітів і шоколадом нікого вже не здивуєш, а сувенірна продукція найчастіше виявляється непотрібною і роками припадати пилом на полицях. Альтернативою всього вище перерахованого є оригінальні їстівні букети з цукерок та фруктів. Мало того, що красиво, так ще й смачно!

Ми розглядаємо бізнес на продажі їстівних букетів із цукерок та фруктів, як бізнес із нуля. Звичайно, надалі його можна розширити та примножити свій прибуток.

Як відкрити свій власний бізнес?

1. Навички і вміння. Коли дивишся на їстівні букети, здається, що все дуже просто. Але попрактикуватися все-таки доведеться. Є величезна кількість відео майстер-класів, так що закуповуємо продукти та починаємо радувати своїх друзів та близьких витворами мистецтва. Дуже важливо у цьому бізнесі бути оригінальним та мати творчий підхід до справи.

2. Приміщення. Спочатку використовуйте свою домашню кухню як творчу майстерню. Не забувайте лише про санітарні норми, адже здоров’я клієнта – понад усе.

3. Каталог. У вас має бути свій каталог товарів, яким ви будете залучати клієнтів.

4. Ринок збуту. Спочатку можна обмежитися електронною мандрівкою в соціальних мережах. Надалі ми рекомендуємо роздрукувати свій каталог чи візитки. Розмістити їх можна у ресторанах, кафе, сувенірних лавках за окрему платню або відсоток від продажу.

5. Прибуток. Витрати на виріб безпосередньо залежатимуть від сезонності фруктів. У ціну за букет включається вартість продуктів та всіх витратних матеріалів + 50-60% накрутки, що є вашим прибутком.

Залишити відповідь