Якою має бути візитна картка

Візитна картка – це не просто спосіб передачі контактної інформації. Візит може багато розповісти одержувачу про те, що ви за людина, тому вона повинна створювати правильне враження. Як створити «правильні» візитні картки?

Інформативність

По-перше, не забувайте, що основна мета візитівки – дати можливість людям зв’язатися з вами. Це очевидно, правда? Але ви напевно будете здивовані, дізнавшись, що більшість візиток «приховують» контактну інформацію через нерозбірливі шрифти або неправильну кольорову гамму.

Намагайтеся, щоб дизайн ваших візитних карток був чистим, не ускладненим, в обмеженій палітрі кольорів, а також ясно і по суті передавав всю необхідну інформацію. Це відразу створить про вас потрібне враження, як про людину конкретну та професійну.

Вірний розмір

По-друге, розмір. Він повинен бути таким, щоб візитна картка легко поміщалася у портмоне або спеціальній візитниці. Існує кілька стандартних розмірів, але максимальний має бути не більше кредитної картки, тоді є ймовірність, що вашу візитку не відкладуть як листівку кудись подалі, де її потім важко буде відшукати, а вона «впишеться» в будь-який гаманець.

Простота

По-третє, не захоплюйтесь зайвою інформацією. Правильна візитка має бути лаконічною. А основними елементами мають бути лише:

  • Назва та логотип компанії.
  • Ваші ім’я та посада.
  • Контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти та номер телефону.

Якщо ви хочете надрукувати свої візитні картки не на білому, а на фактурному папері, то намагайтеся використовувати фон, який би відображав вашу діяльність. Так, візитівка з текстурою деревини ідеально підійде для господаря столярної майстерні, яскравий глянець для власниці салону краси і так далі. Але не надто захоплюйтеся кольоровими текстурами: навіть якщо людина запам’ятає вашу яскраву візитку і виділить її серед інших, це може бути абсолютно безглуздим, якщо адреса електронної пошти не читається.

Залишити відповідь