Якими товарами вигідно торгувати зараз

Якими товарами вигідно торгувати зараз. Багатьох підприємливих і амбітних людей відвідує думка про те, що вистачить працювати на «дядю», пора відкривати власний бізнес. І так ви сповнені рішучості, але тут же виникає ряд питань – з чого потрібно почати, і головне, який напрямок вибрати, яке користувалося б попитом і популярністю. Багатьох підприємливих і амбітних людей відвідує думка про те, що вистачить працювати на «дядю», пора відкривати власний бізнес. І так ви сповнені рішучості, але тут же виникає ряд питань – з чого потрібно почати, і головне, який напрямок вибрати, яке користувалося б попитом і популярністю. Найчастіше капітал підприємця не настільки великий, але з огляду на цей фактор, є можливість вибрати свою нішу, яка доведеться вам до душі і можливо в майбутньому стане одним з успішних підприємств. На сьогоднішній день, досить таки, успішно розвивається сфера торгівлі. У містах будь-яких масштабів вже прекрасно влаштувалося безліч все можливих магазинів, супермаркетів, універсамів, що знайти і придбати той чи інший товар не становить ніякої проблеми.

Сейчас похід в магазин, це звичайна справа, яка не вимагає багато часу. Є два види реалізації товару через ринки і магазини. Що стосується ринків, то тут завжди велика прохідність людей, особливо великі скупчення народу в вихідні дні, а затребуваний товар розходиться дуже швидко. Для того що б отримати торгове місце на ринку, потрібен дозвіл адміністрації ринку і взяти у них в оренду павільйон або прилавок. За статистикою, на ринку ходовим товаром вважається м’ясна продукція. На ринку не будуть затребувані товари дорогі, фірмові або ексклюзивні. Як правило, на ринку пропонується товар за низькими цінами і в великій кількості.

Магазин – це інший тип торгівлі, їх можна відкривати в гіпермаркетах, торговельних центрах, в окрем приміщеннях або на перших поверхах житлових будинків. Відмінність від ринку в тому, що магазин не завжди може забезпечити більшу прохідність клієнтів, особливо магазини нові, не зарекомендували себе. Але в магазині може бути більше клієнтів, так як люди цілеспрямовано прийшли в ваш магазин за будь-яким товаром, що посприяє зростанню рівня продажів. Товари можуть бути в магазинах найрізноманітніші, з будь-якого гаманця і смаку. Тут немає ніяких обмежень чи особливих критеріїв, товар може бути, як дорогий, ексклюзивний, так і за низькими цінами. Варто зазначити що, відкриваючи магазин буде потрібно більше коштів на рекламу. А ті магазини що відкриті в торгових центрах, варто проаналізувати методи роботи своїх конкурентів і орієнтуватися на цінову політику і пропозиції.

На які товари зараз великий попит. Звичайно, що б магазин був рентабельним і затребуваним, необхідно вибрати товар, которийбудет користуватися попитом серед клієнтів, такі як спортивні товари, одяг і взуття, тканини, аксесуари, побутова хімія, канцелярія, квіти. На сьогоднішній день, дуже популярним, актуальним бізнесом є техніка – телефони, смартфони, акустична техніка, планшети, ноутбуки, фотоапарати. Але складність цього бізнесу, полягає в тому, що техніка постійно оновлюється, мало не кожен місяць з’являються нові моделі, а ті, які, наприклад, ви вже закупили, встигли застаріти за незначне час. А також, відкриття такого підприємства вимагає великого стартового капіталу. Продуктовий магазин, напевно саме вигідне рішення, але при грамотно підібраному місцезнаходження, а також дослідити потреби потенційних клієнтів і пропозиції конкурентів поблизу району вашого магазину. цей бізнес буде приносити великий прибуток цілий рік, особливо в передсвяткові дні. Побутова хімія, такий магазин буде корисний у кожному районі, а товари користуються постійним попитом, хорошою ідеєю буде зробити продуктовий магазин і виділити відділ для хімії, але головне не зберігати ці товари разом. Магазин взуття і одягу, для широкої аудиторії потрібно закуповувати моделі і реалізовувати їх за низькими цінами, в цьому випадку, клієнти будуть купувати більше товарів, що помітно позначиться на прибутку.

Елітна продукція коштує на багато дорожче, але продається рідше і в меншій кількості. Канцелярські товари, це товар необхідний і користується постійним попитом, а пік продажу припадає на початок навчального року. А також в таких магазинах можна здійснювати послуги копіювання та роздрукування текстів і фотографій. Зараз дуже модно стало вести здоровий спосіб життя, відповідно і попит на спортивні товари зріс, найчастіше це спеціальний спортивний одяг та аксесуари для занять в домашніх умовах, наприклад – гантелі, фітобол, скакалки та інші корисні дрібниці. Але, що стосується реалізації тренажерів, то цей бізнес вимагає великих вкладень, ну як варіант можна створити інтернет магазин спорт товарів і до переліку товарів включити тренажери, клієнт може ознайомитися, вибрати і замовити обладнання для себе на сайті, а придбати його в магазині. Люди, які хочуть самі розробляти дизайн свого одягу і шити її або на замовлення, часто звертаються в магазини тканин.

Але, необхідно продумати, крім широкого асортименту тканин ще і супутній товар, такий як – нитки, голки, замки, ґудзики і багато іншого. Квіткові магазини, люди отоварюються в них круглий рік, як просто порадувати дорогих жінок, так і на значущі дати, ювілеї, весілля, 8 березня, всі ці та багато інших свят проходять з квітами, а значить з великим прибутком для підприємця. А ціна на букети, може в кілька разів перевищувати їх собівартість. В якому напрямку не був побудований ваш бізнес, обов’язково потрібно враховувати його рентабельність і конкурентоспроможність в вашому районі. Варто відзначити, що той товар, які вважається ходовим в великих містах може бути не затребуваним в периферії. Професійно складений бізнес – план, постійний контроль і аналіз показників роботи, компетентні співробітники, грамотний маркетинг, це все є важливими критеріями в успішній роботі і великого прибутку вашого магазину.

Залишити відповідь