Який бізнес відкрити за 300 000 гривень – поради новачкам.

Який бізнес відкрити за 300 000 гривень

Прийнявши рішення працювати він, необхідно оцінити свої можливості та наявність стартового капіталу. Звичайно, не кожен може собі дозволити багатомільйонні проекти, але є більш реальні варіанти заробітку навіть із невеликим бюджетом. Ось кілька бізнес-ідей на 300 000 гривень.

Виготовлення дзеркал

дзеркало

Процес виробництва складається з таких етапів:

 • підготовка скла;
 • сріблення скла;
 • покриття захисними покриттями.

Для того, щоб реалізувати цю бізнес ідею, достатньо 200 000 гривень, які підуть на обладнання та матеріали. Витрати виготовлення одного метра квадратного дзеркального листа – 600-1200 гривень. На ринку його ціна вдвічі-втричі вища. Одна зміна робить близько 20-25 м2 дзеркал. Щоб листи можна було продавати, їм потрібно ще добу сохнути. Отже, вкладені кошти повернуться протягом шести місяців залежно від способу реалізації.

В’язані товари

На сьогодні дуже популярними стали речі, зроблені своїми руками. Для реалізації цієї бізнес ідеї на 300 000 гривень необхідне обладнання (в’язальна машинка, петельна, пряморядкова, машина ланцюгового стібка та оверлок), нитки та фурнітура. Також необхідно продумати етапи виготовлення та збуту. Чи будуть це замовлення чи продаж вже готових виробів.

Щоб витрати на реалізацію ідеї не перевищували 300 000 гривень, починати потрібно з 2-3 в’язальних машин, які обійдуться в 150-200 тис., та закупівлі сировини на 50 тис. Виконавцем у цьому випадку буде сам власник. Така справа окупиться приблизно за рік.

Меблі для кухні

проект кухні

Ще одна бізнес-ідея на 300 000 гривень – виготовлення меблів. Для того, щоб ваш товар відрізнявся від конкурентів, потрібно зробити його оригінальним. У цьому допоможуть авторські деталі – малюнки на скляних дверцятах, обклеювання плівкою із 3D принтом. Також необхідно купити необхідну фурнітуру та обладнання: верстати, шуруповерт, перфоратор, електродриль. Слід врахувати та витрати на оформлення бізнесу та зарплату робітникам, якщо сам власник працювати не хоче.

Інтернет бізнес-магазин

Ця бізнес ідея за 300 000 гривень підійде тим, хто хоче працювати сам і вдома. Для цього необхідно створити свій сайт або сторінку у соціальній мережі (що очевидно дешевше, оскільки це безкоштовно) та закупити невелику партію товарів у Китаї. Такої суми цілком вистачить на перший час, а подальший успіх залежить від старанності та старань власника.

Дитячі наукові шоу

двоє дітей, роблять науковий експеримент

Така бізнес ідея за 300 000 гривень може сподобатися творчим натурам, які люблять дітей та науку. Наукові шоу – це проведення різноманітних хімічних та фізичних дослідів для дітей. Що для цього потрібно? Необхідно проконсультуватися з фахівцями та визначитися з безпечними дослідами. Купити потрібний витратний матеріал. Продумати різнопланові сценарії свята, щоб охопити різну аудиторію: дівчаток, хлопчиків, дошкільнят та школярів. Плюси:

 • реклама створюється за допомогою вірусного маркетингу;
 • соціальність – адже власник робить добру справу, рекламуючи творчість та зацікавлюючи дітей навчанням та розвитком;
 • окупається такий бізнес дуже швидко, оскільки основні витрати на рекламу та матеріали не дуже високі;
 • додаткові послуги. Паралельно з проведенням урочистостей можна пропонувати відео та фотозйомку, оформлення залів.

Установка торгових автоматів

Наразі це дуже популярний і зручний вид торгівлі. Багато хто не хоче втрачати час на чергу у великих супермаркетах, якщо їм потрібен лише один вид товарів. Дуже популярні машини з кавою та солодощами. Чому б не запропонувати як бізнес ідею на 300 000 гривень автомат із презервативами?

Такі автомати будуть популярні з низки причин:

 • при правильно вибраному місці він буде цілодобовим;
 • частина молоді відчуває незручність при купівлі такої продукції в магазинах;
 • доступні ціни;
 • можливість вибору.

Прибуток та витрати:

 • автомат обійдеться до 160 000 гривень;
 • продукція 40-50 тис.;
 • витрати на оренду та електроенергію;
 • щомісячний дохід з вирахуванням усіх витрат 36 тис.

За умови якісного обслуговування та вдалого місця розташування такий автомат окупиться за 5 місяців роботи. Альтернативою або парою до такого автомата може стати автомат із предметами особистої гігієни.

Очевидно, що всі ці ідеї мають право на існування і за умови грамотного підходу принесуть непоганий дохід своєму власнику. Представлені вище варіанти будуть цікаві людям з будь-якими нахилами та навичками.

Залишити відповідь