Які канцелярські товари вам потрібні для бізнесу

Якщо ви вперше налаштовуєте офіс, вам, безсумнівно, знадобиться низка канцелярських приладдя. По суті, вам потрібно розбити свої потреби на три категорії: настільне приладдя, комп’ютерне приладдя та витратні матеріали.

Канцелярські товари

Постачання паперу та бланків

Більшості офісів потрібні папки з файлами, щоб залишатися організованими. Для будь-якого нового запуску також важливими є витратні матеріали. Включіть такі матеріали, як фірмові блокноти, копіювальний папір, спіральні зошити, канцелярські товари, листівки подяки, папір для машин, міліметровий папір, конверти великого розміру, великі конверти, м’які конверти, транспортні етикетки, пухирчасту плівку, спеціальні конверти для дисків або каталоги, пакувальна стрічка, транспортувальні матеріали для UPS або FedEx, папки для підвішування, клейкі етикетки, кольорові бирки та візитні картки. Компанія виробляє та реалізує через свій інтернет-магазин бланки для компаній та організацій. Також ви можете замовити друк бланків, які вам необхідні оптом.

Степлер — типова настільна приналежність

Настільні приналежності необхідні для щоденної роботи в офісі. Включіть в цю групу такі елементи, як ручки, олівці, маркери, ножиці, маркери, скотч, клей, невеликі скріпки для паперів, великі скріпки для паперів, скріпки для паперів, зшивач, пристрій для видалення скоб, скріпки, рідина, що коригує, прокладки для телефонних повідомлень, пост-його, штамп, штемпельна подушка, чорнило для штемпельної підкладки, дірокол, пара папок і гумових стрічок.

Комп’ютерне приладдя

Вам потрібне сховище для ваших компакт – диски, коли у вас є комп’ютер. Ви навряд чи функціонуватимете надто добре без комп’ютера або супутніх витратних матеріалів. Включіть у цю групу такі предмети, як картриджі з тонером та чорнилом, очищувач дисків та ремонтний комплект, компакт-диски, диски на блискавці, повітряний контейнер для очищення та зберігання компакт-дисків.

Залишити відповідь