Які бізнес-ідеї 2017-2018 за 100 000 гривень можна ефективно реалізувати

Високоприбуткові бізнес-ідеї 2017-2018 за 100 000 гривень

коворкінг

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликий стартовий капітал, але при цьому хочете відкрити свою справу, тоді бізнес-ідеї 2017-2018 за 100 000 гривень допоможуть вам реалізуватися. Більшість людей скажуть, що для запуску своєї справи потрібні величезні гроші. Але насправді у відкритті власного бізнесу потрібна здатність ризикувати і велике бажання працювати. Бізнес за 100 000 гривень є звичайною практикою більшої частини підприємців, які свого часу не побоялися просто почати щось робити. Навіть із такою досить невеликою сумою, на наш час, можна досягти багатомільйонних оборотів коштів.

Увага! Варіантів відкриття власного бізнесу існує безліч. При цьому чимала кількість з них не потребує великого фінансового внеску чи особливих навичок. Тому стати успішним підприємцем зможе кожен охочий, якщо він націлений на результат і готовий вкладати сили для його досягнення.

Цікаві варіанти бізнес-ідей за 100 000 гривень

масажний салон

Оригінальні та прибуткові бізнес-ідеї 2017-2018 за 100 тисяч гривень існують у великій різноманітності. Необхідно тільки вибрати найбільш підходящу саме для себе.

Однією з популярних варіантів є перепродаж різноманітних товарів з-за кордону, оскільки торгівля – 100% метод отримання високого прибутку. Щоб організувати власний інтернет-магазин, вам не потрібно робити великі фінансові внески. До того ж торгувати можливо і в умовах будинку, що дуже зручно, якщо ви хочете поєднувати цей вид діяльності з основним місцем роботи або декретною відпусткою. Найвигідніше сьогодні займатися перепродажем товарів з Азії – різних копій брендів одягу, прикрас, аксесуарів, гаджетів та ін., придбаних за оптовою ціною на сайтах aliexpress.com, alibaba.com, made-in-china.com, milanoo.com та ін. .

Цікаво! Займаючись активними перепродажами товарів з-за кордону, за півроку цілком реально вийти на отримання чистого доходу в 100 000 гривень.

Найпростіший варіант успішного вкладення 100 тисяч гривень – це покупка готового бізнесу або відкриття справи з франшизи. Такий підхід позбавляє потреби займатися самостійним плануванням організації бізнесу, і плюс до цього ви стаєте володарем вже розкрученого бренду. Як приклад можна навести:

  • точка швидкого живлення;
  • масажний кабінет;
  • тату-салон;
  • міні-бутік одягу;
  • магазин дитячих іграшок.

Увага! Саме торгівля – один із найбільш популярних та перспективних напрямків у веденні бізнесу.

Відмінні доходи може приносити такий сучасний вид діяльності, як event-сфера. Вибравши цю нішу, ви зможете заробляти як фотограф та відеооператор, який знімає різноманітні урочисті заходи – весілля, ювілеї, корпоративи. Також можна проявити себе як ведучий урочистостей чи декоратор залів. Еvent-сфера здатна приносити високі доходи навіть із вкладенням менше ніж 100 000 гривень. Наприклад, для роботи ведучим практично не знадобиться стартовий капітал, достатньо мати певну навичку, дати ефективну рекламу і мати корисні знайомства в цій галузі діяльності.

Відмінним рішенням із вкладенням не більше 100 тисяч гривень буде відкрити власний комісійний магазин. Очевидний плюс цієї бізнес-ідеї – це відсутність непроданої продукції: якщо товар за відведений час нікого з покупців не зацікавив, то його власник просто забере назад і сплатить відсотки за безпеку. Заробітки комісійного магазину будуються на відсотках, що додаються до зданої речі. Зазвичай, це близько 15 – 25% від ціни, встановленої господарем товару. Щоб ваш магазин мав високу відвідуваність, беріть речі під продаж у максимально хорошому стані та із встановленою прийнятною вартістю.

Бізнес-ідеї за 100 000 гривень у сфері послуг

тату салон

Багато бізнесменів-початківців особливо приваблює сфера послуг тим, що тут нічого не потрібно виробляти. Але в цій діяльності важливе надання якісних послуг та їх ексклюзивність. Тільки такі характеристики дозволять перемогти конкуренцію над ринком послуг. Ось деякі бізнес-ідеї з вкладеннями до 100 000 гривень, що дають змогу отримувати непогані доходи:

  • сервісний центр з обслуговування комп’ютерного обладнання – ремонт, що включає пайку мікросхем, заміну мікроконтролерів, деталей. Дані послуги коштують досить дорого, а для їх надання знадобиться мінімальна кількість інструментів та матеріалів – паяльник, ручні інструменти, флюс тощо;
  • будівництво та ремонт – достатньо придбати інструменти та пристрої, а також зібрати досвідчену команду майстрів. У цьому випадку рівень доходу безпосередньо залежить від професіоналізму працівників та репутації будівельної компанії. При цьому можна надавати певний вид послуг (установка натяжних стель, внутрішнє облицювання стін, виконання стяжки підлог та ін.) або комплексний;
  • ремонт побутової техніки – ця бізнес-ідея не для всіх, а лише для тих, хто має необхідну профільну освіту та досвід роботи. Можна займатися реставрацією ванн або тонуванням вікон в офісних та житлових приміщеннях. Також до цього напрямку відноситься виконання експрес-ремонту побутового обладнання (холодильників, морозильних камер, пральних машин та іншої габаритної домашньої техніки) з виїздом додому;
  • добова здача квартири під оренду – найдохідніший спосіб, що дозволяє без вкладень отримувати стабільно високий прибуток. Але це за умови безперервного потоку клієнтів, що дозволить забезпечити ефективну рекламу;
  • служба кур’єрської доставки – подібні послуги можна надавати невеликим мережевим магазинам або займатися просуванням власної компанії з доставки. Для реалізації цієї бізнес-ідеї знадобиться мобільний телефон, персональний комп’ютер та особистий автомобіль, а також необхідно взяти на роботу кур’єрів з погодинною оплатою.

Бізнес-ідеї за 100 000 гривень у галузі IT-технологій

При невеликому бюджеті 100 тисяч гривень реалізація бізнесу у сфері IT-технологій є оптимальним варіантом. Серед головних напрямів можна виділити: придбання сайту та подальше його просування чи створення порталу під заробітки з нуля. Але останній варіант вимагає суттєвих тимчасових витрат, перш ніж проект приноситиме прибуток. Також можна придбати обліковий запис в інстаграмі або інших популярних соцмережах.

Сфера IT-технологій є високоприбутковою, але з дуже великими ризиками. Основний заробіток тут посідає рекламу, яку власник ресурсу може публікувати своєму сайті. Більшість фінансових витрат тут припадає на розкручування порталу або облікового запису.

Бізнес-ідеї з вкладенням до 100 000 гривень можна реалізувати не просто теоретично, а й цілком реально. У чому ви зможете переконатись, якщо ризикнете відкрити власну справу. Головне, горіти своєю ідеєю, працювати над нею та постійно вкладати кошти у її розвиток. Тільки в цьому випадку вкладені гроші швидко окупляться, а бізнес приноситиме стабільно високий дохід.

Залишити відповідь