Як зв’язатися з колекторним агентством, щоб сплатити безнадійний борг

Будьте обережні під час переговорів про виплату безнадійних боргів. Якщо ви відстаєте в оплаті за рахунками за кредитною карткою або іншими боргами, ваш борг може бути проданий агенції зі збору платежів. Використовуйте цей чотириступінчастий план, щоб погасити цей борг. Наявність заборгованості, зазначеної у вашому кредиті, може ускладнити отримання схвалення на іпотечні, автокредити або інші види кредитів. Погашення безнадійного боргу може допомогти покращити ваш кредитний рейтинг.

1. Перевірте вашу інформацію

Перш ніж звертатися в агентство зі збору платежів, переконайтеся, що ви маєте справу з потрібною компанією. Старі борги часто продаються і перепродаються з одного агентства зі збору платежів до іншого, що ускладнює визначення того, кому ви справді повинні. Отримати копії вашого кредитного звіту в кожному з трьох основних бюро кредитних історій. Переконайтеся, що назва та контактна інформація агенції зі збору збігаються, а залишок коштів відповідає вашим записам.

2. Виберіть умови оплати

Вирішіть заздалегідь, скільки ви плануєте заплатити, щоб сплатити борг. Ви можете або заплатити повністю, або спробувати домовитися про врегулювання меншу суму, ніж належить. Як правило, чим старша заборгованість, тим вищі ваші шанси досягти врегулювання, хоча не кожен збирач боргів буде готовий вести переговори.

Якщо ви плануєте запропонувати розрахунок, розрахуйте, який відсоток боргу ви хочете сплатити. Агентство по збору платежів може дозволити вам розробити план платежів, але ви також повинні бути готові зробити одноразовий платіж. На сторінці ви знайдете пропозицію щодо супроводу справ із заборгованості для юридичних осіб.

3. Зробити пропозицію

Зверніться до агенції зі збору платежів по телефону або поштою, щоб домовитися про оплату безнадійного боргу. Хоча спілкування по телефону може прискорити процес, робота з колектором віч-на-віч може бути страшною для деяких людей. Якщо вам незручно розмовляти з агентством зі збору платежів, надішліть листа з описом вашої платіжної пропозиції.

Коли ви надсилаєте запит, вкажіть номер рахунку, поточний залишок та суму, яку ви пропонуєте. Опишіть конкретні причини, через які ви вважаєте, що прийняття вашої пропозиції буде корисним. Надішліть лист рекомендованим листом, щоб забезпечити його доставку та зберегти копію.

4. Сплатити борг

Якщо ваша платіжна пропозиція буде прийнята, наступним кроком буде узгодження способу сплати боргу. Не надавайте агенції зі збору платежів інформацію про ваш банківський рахунок і не надсилайте платіж чеком. Натомість запитайте постачальника боргів, чи він прийме грошовий або банківський переказ.

Збережіть копію квитанції про оплату для своїх записів і зв’яжіться з агентством зі збору платежів, щоб переконатися, що платіж був зарахований на ваш рахунок. Після того,

Залишити відповідь