Як зробити хороший сайт-візитку для малого бізнесу

Найголовніше завдання будь-якого сайту, присвяченого малому бізнесу – донести до потенційних клієнтів інформацію про ваші товари або послуги.

Як зробити хороший сайт-візитку для малого бізнесу

Всі комерційні сайти можна умовно розділити на дві категорії: сайти-візитки та інтернет-магазини.

Принципова відмінність інтернет-магазину від сайту-візитки — це можливість зробити замовлення прямо на сайті через кошик покупця. На сайті-візитці також може бути розміщений повний каталог вашої продукції з цінами, проте купити товар через сайт не можна.

Що розміщувати на сайті?

Для того, щоб сайт-візитка був дійсно корисним і сприяв успішному розвитку вашої справи, ви повинні в доступній формі розмістити на ній таку інформацію:

  • що займається вашим підприємством;
  • які товари та/або послуги ви пропонуєте;
  • скільки це коштує;
  • як зв’язатися з вами.

Наступним кроком може стати встановлення інтерактивного зв’язку з відвідувачами сайту, тобто можливості спілкування та взаємодії з потенційними клієнтами через веб-сайт.

Для того щоб вам не довелося кілька десятків разів на день пояснювати одні й ті ж речі, рекомендуємо вам створити розділ FAQ – запитання, що часто ставляться. Це дасть людям можливість 7 днів на тиждень і 24 години на добу отримувати доступ до інформації, а вас звільнить від необхідності знову і знову повторювати ті самі спільні відповіді.

Придумуючи розділи та зміст вашого сайту, не забувайте, що фактично це рекламні матеріали. Причому, в порівнянні з іншими формами реклами, на сайті у вас немає обмежень у просторі та кількості слів. Це ідеальний шанс докладно розповісти про свої товари та постарайтеся зробити це так, щоб навіть випадковим відвідувачам стало цікаво.

Додайте на сайт кілька розділів із корисною для відвідувачів інформацією. Наприклад, це можуть бути поради про вибір, догляд та експлуатацію товарів, які ви продаєте. Також на сайті можна розміщувати новини рекламних акцій вашої компанії.

Регулярно оновлюйте матеріали сайту, щоб людям було цікаво повертатися до вас знову та знову. На сайти, де інформацію довго не змінюють, просто перестають заходити. Якщо у вас немає можливості регулярно розміщувати унікальні статті, ви можете зробити, наприклад, стрічку новин, в якій публікуватимете невеликі нотатки про нові товари, цікаві факти тощо.

Ще один спосіб залучення відвідувачів – можливість роздрукувати ваучер/купон на покупку зі знижкою після відвідування вашого сайту, наприклад.

Сайт-візитка — це потужний інструмент для залучення нових клієнтів та збільшення продажів для будь-якого малого бізнесу.

Залишити відповідь