Як зробити бізнес на пам’ятних сувенірах

Як зробити бізнес на пам’ятних сувенірах. Напевно, кожен з нас, повертаючись з відпустки везе з собою не тільки масу вражень, а й підлогу валізи сувенірів. Вирушаючи в гості, до рідних або друзям в інше місто, ми обов’язково захопимо якусь дріб’язкову дрібниця у вигляді брелока, магнітика і т. д. із зображенням нашого рідного міста. У сучасних сувенірних крамницях, магазинах пропозицій предостатньо як для простого туриста, так і для досвідченого цінителя подарунків ручної роботи. Першим кроком при створенні свого сувенірного справи, необхідно визначитися, що ми будемо пропонувати покупцеві, на кого буде орієнтована наша продукція. Напевно, кожен з нас, повертаючись з відпустки везе з собою не тільки масу вражень, а й підлогу валізи сувенірів. Вирушаючи в гості, до рідних або друзям в інше місто, ми обов’язково захопимо якусь дріб’язкову дрібниця у вигляді брелока, магнітика і т. д. із зображенням нашого рідного міста. У сучасних сувенірних крамницях, магазинах пропозицій предостатньо як для простого туриста, так і для досвідченого цінителя подарунків ручної роботи.

Першим кроком при створенні свого сувенірного справи, необхідно визначитися, що ми будемо пропонувати покупцеві, на кого буде орієнтована наша продукція. Що будемо продавати? Для початку вирішимо, на кого ми будемо орієнтуватися, на гостей нашого міста і земляків-мандрівників або на колекціонерів шедеврів ручної роботи. Якщо наш стартовий капітал не дозволить заповнити вітрини і прилавки товаром, зробленим майстерними знаменитими майстрами, то варто зупинитися на чомусь простішому, варто почати бізнес з придбання сувенірів на оптових базах. Провести аналіз на ринку сувенірів і визначити, який товар користується великим попитом. Вибрати постачальників з позитивними характеристиками і багатим асортиментом.

Якщо ми віддамо перевагу етнічним сувенірів, то необхідно пошукати іноземних постачальників, ідеальним варіантом буде з’їздити самим за товаром, так ми може придбати ексклюзивні товари за прийнятними цінами. Самий ексклюзивний варіант – творчі сувеніри, так званий Hand Made. Можна самим зайнятися рукоділлям і творчістю. Можна залучити майстрів з боку, можна створити групу яка буде займатися саме виготовленням сувенірів. Після закінчення деякого часу ми зможемо зробити висновки, чи варто продавати «цей» товар або його замінити на «інший». Виявити потреба покупців, адже необхідно зацікавити їх у відвідуванні саме нашого магазину. Де будемо продавати?

На старті непоганим варіантом може виявитися продажу в соціальних мережах, потім, внаслідок зростання прибутку, можна орендувати приміщення в торговому центрі, в цьому випадку потік покупців буде постійним і у нас будуть перспективи подальшого розвитку. Ідеальним варіантом, звичайно, буде окреме приміщення, бажано власне. В такому випадку, можна втілити всі свої дизайнерські рішення і не залежати від орендодавця. Що стосується обладнання, на цьому можна заощадити купивши старе обладнання або виготовити стелажі самостійно.

Залишити відповідь