Як знайти хорошого співробітника на роботу

Як знайти хорошого співробітника на роботу. Кадри вирішують все – основоположний девіз успішної компанії. Від грамотного підбору гарного співробітника на роботу і належної організації залежить прибутковість і конкурентоспроможність підприємства. Уміння правильно знайти хорошого співробітника на роботу і управляти персоналом – Ось він запорука успіху незалежно від того, яка кількість працівників числиться в організації. Кадри вирішують все – основоположний девіз успішної компанії.

Від грамотного підбору гарного співробітника на роботу і належної організації залежить прибутковість і конкурентоспроможність підприємства. Уміння правильно знайти хорошого співробітника на роботу і управляти персоналом – Ось він запорука успіху незалежно від того, яка кількість працівників числиться в організації. Спочатку свого шляху бізнесмен ще не має можливості найняти менеджерів з підбору персоналу, і їх функцію він виконує самостійно. У процесі підбору кадрів, перш за все, важливо з усією уважністю підійти до посади, яка пов’язана з матеріальною відповідальністю та операціями з грошима. Працівники, які мають доступ до грошових коштів, повинні бути офіційно зареєстровані. Кандидат на таке місце повинен пройти всі етапи, будь то укладення трудового договору в приватній компанії, або реєстрація наказу про прийом на роботу в юридичну особу, повинні бути оформлені належним чином.

Слід також укласти окремий договір про матеріальну відповідальність, і з приводу цього краще попередньо проконсультуватися з юристом. Хороший юрист посприяє ідеальному розвитку подій в вашої підприємницької діяльності. Деякі вважають за краще користуватися послугами юридичної фірми, але якщо хочете, можете найняти юриста в штат. Підприємець не завжди знає про правила збереження своїх матеріальних цінностей і може довіритися першому зустрічному, а це буває небезпечно.

Щоб захистити себе від помилки, на співбесіді влаштуйте кандидату перевірку на детекторі брехні. Виузнаете про порядність майбутнього працівника, спрогнозувати його дії, коли досвідчений оператор детектора складе грамотний перелік питань до співбесіди, зараз існує безліч фахівців в цій сфері. Співробітник, що володіє матеріальною відповідальністю, знає, що його робота перебуває під контролем і усвідомлює всю серйозність своєї роботи. З перших днів роботи він повинен жити думкою про неможливість недостачі і крадіжки в вашому підприємстві. На таку посаду навіть не варто розглядати кандидатів без прописки або з іногородньої пропискою. Якщо все-таки у вашій організації відбудеться подібний інцидент, то у вас повинна бути гарантія що особа відшкодує завдані збитки.

Зрозумійте, що якщо у людини немає постійного місця реєстрації, з нього можна стягнути майно, а значить звертатися до суду немає сенсу, і ви буквально можете залишитися ні з чим. Так як більшість людей не хоче витрачати час і гроші на численні судові розгляди. Наявність ентузіазму, яскраво вираженого бажання працювати в конкретній сфері є мало не найважливішим критерієм. Навчити можна чого завгодно, але без бажання учня нічого не вийде. Хоча у випадку з такими професіями як аналітик або юрист, бажання в порівнянні з освітою та досвідом, відходить на задній план.

Хтось шукає співробітників за допомогою розміщення оголошень або звернення в кадрові агентства, але співбесіду з кандидатом краще проводити самому, це варто вашого часу і уваги. Адже деяку частку своєї справи ви, фактично віддаєте в чужі руки. Попередьте кандидата, що при собі на співбесіді необхідно мати паспорт, диплом про вищу освіту, інн, трудову книжку та рекомендації з минулих місць роботи, якщо такі у нього є. Зробіть копії поданих документів, краще поцікавитися у кандидата про бажану заробітну плату. Щоб ясно зрозуміти, чи підходить вам сидить перед вами людина, ви повинні знати які питання ставити і які відповіді від нього хочете отримати. Керівник компанії завжди повинен виглядати впевнено і представляти авторитетом в очах підлеглих. Під час перегляду трудової книжки, приділіть увагу причин, за якими звільняли, і звільнявся сам працівник.

Навряд чи ви захочете взяти до себе людину, яка не раз був звільнений через порушення дисципліни мул конфліктів з адміністрацією. Також варто придивитися до життя кандидата і його проблем, у багатодітній матері постійно з’являються справи, пов’язані з дітьми, а людина, яка набрала кредитів, може і зовсім спробувати вирішити свої проблеми за ваш рахунок. Після прийняття на роботу відповідального вашим вимогам співробітника, подумайте про його навчанні. У кожній організації своя політика ведення бізнесу, щоб новий працівник краще розумів свою функцію в компанії, краще на перших порах призначте до нього надійного наставника.

Попередньо варто пояснити такій людині про важливість і методах навчання новачків. Одним зі складових успішного бізнесу є чіткий контроль, періодично відстежуйте процес навчання нових співробітників і дайте колективу відчути постійне спостереження вищої ланки. Практика менеджменту показує, що здійснення контролю над невеликим штатом працівників, наприклад, в 10 осіб, під силу і самому підприємцю. Якщо мова йде про велику компанії, тут вже варто найняти керуючих.

Для того, щоб бути успішним підприємцем, потрібно знати всі деталі свого бізнесу. Контроль роботи персоналу і знання процесів допоможуть своєчасно запобігти наслідкам помилок ваших підлеглих. У разі провалу, перш за все, велика частина відповідальності лежить саме на керівника. Якщо працівник робить помилку, слід роз’яснити йому, в чому саме вона полягає, це убезпечить ваш бізнес від можливості її повторення.

Сучасному бізнесменові необхідно знати про ефективні методи стимулювання співробітників. Помилка повинні супроводжуватися відповідним покаранням, будь то штраф або догану. Також, потрібно пам’ятати про заохочення, прагнення і ентузіазм повинні бути прийняті до уваги, а в деяких випадках за ними слід і матеріальну винагороду. Керівник – це така ланка в компанії, яке вміє приймати рішення у відповідності зі сформованими обставинами і направляти своїх підлеглих грамотно виконувати свої функції і, таким чином, сприяти їх успіху в реалізації поставлених задачач.

Залишити відповідь