Як заробити на вигулі собак

Вигулювання собак — це такий рід діяльності, який ідеально підійде для тих людей, які мають досить багато вільного часу, безодню терпіння і любов до чотирилапих. При мінімальних інвестиціях (спочатку доведеться витратити лише 100-200 доларів), можна забезпечити собі непоганий заробіток, за повної чи часткової зайнятості.

Як заробити на вигулі собак

Насамперед вам будуть потрібні спеціальні нашийники та повідці, які дозволяють вигулювати одночасно трьох і більше собак, без ризику заплутатися з ними в один клубок. Це абсолютно необхідно: по-перше, такий повідець значно полегшить вашу роботу, а по-друге – дозволить одночасно вигулювати багато собак, що, у свою чергу, збільшить доходи та прибуток.

При розробці дизайну рекламної листівки радимо вам вказати свій рівень кваліфікації (наприклад, наявність ветеринарної освіти або те, що ви «собачник» з великим стажем та досвідом), а також умови оплати ваших послуг. Розповсюджувати свою рекламну продукцію найкраще у тих місцях, які часто відвідують власники собак: розплідники, зоомагазини, відділи продуктів для тварин тощо. Якщо ви обов’язкові, відповідальні і любите тварин, то вам не важко створити власну базу даних з 20 або 30 постійних клієнтів. «Собачники» охоче діляться один з одним корисною інформацією, і пошук клієнтів не забере багато часу.

Залишити відповідь