Як заробити на Великдень?

Майже все населення нашої країни любить свята. Для більшості людей це можливість відпочити від повсякденних робочих буднів, а для більш заповзятливих особистостей – це ще один варіант доходу до власного бюджету. Найближчим часом один із таких днів – світле свято для всіх православних – Великдень. Існує чимало цікавих ідей того як заробити на Великдень. У цій статті пропонуємо розглянути деякі з них.

1. Випікання та продаж великодніх пасок, які є незамінним атрибутом цього дня. Жодна сім’я не обходиться без них. Існують два варіанти цього виду підприємництва: перепродаж вже готових виробів або самостійне виготовлення їх з подальшою реалізацією. З першим варіантом заробітку на Великдень все дуже ясно – шукайте виробників, купуєте паски за оптовою ціною і продаєте. Ваш дохід залежить від кількості проданих виробів та різниці в закуповуваній та відпускній ціні. Для другого варіанту необхідно буде знайти відповідний рецепт, закупити продукти та витратні матеріали та спекти виріб. Навряд чи у вас вдасться вийти на великі обсяги таким способом, але вартість домашньої випічки буде значно вищою за заводську.

2. Продаж пасхальної атрибутики – харчова фарба для яєць, глазур та посипка для паски, наклейки, лампадки. Купуєте все це у оптових продавців, а найкраще у виробників і продаєте. Кількість покупців буде величезною, адже кожна господиня набуває подібних речей для створення атмосфери свята у своєму будинку.

3. Продаж курячих яєць. Куди ж без них цього дня?! Це найпопулярніший продукт напередодні свята. Вартість домашніх яєць значно вища, ніж із птахофабрик. Закуповувати яйця можна на підприємствах і людей, які займаються бізнесом на розведенні курей. Цей варіант заробітку на Великдень є дуже популярним.

4. Виготовлення та продаж виробів hand-made за допомогою соціальних мереж, інтернет-сайтів, магазинів, ринків. Розписування яєць, посуд на великодню тематику, плетіння кошиків, виготовлення тематичних вітальних листівок (скрапбукінг), вишивка великодніх серветок. Для того виду заробітку на Великдень дуже важливо, щоб найбільше людей дізналося про те, чим ви займаєтеся і що продаєте. І, звичайно, починати виготовлення шедеврів hand-made необхідно завчасно.

Кожна людина іноді задумується, де знайти додаткові джерела доходу, адже дуже хочеться мати можливість дозволяти собі багато. Серед величезної кількості існуючих ідей у ​​будь-якому випадку знайдеться та, що підходить вам найбільше. Хапайтеся за неї та втілюйте у реальність. Успіхів у ваших починаннях!

Залишити відповідь