Як заробити на розведення породистих кішок?

Любов до тварин для багатьох людей не просто хобі, на розведення породистих кішок можна непогано заробити. За маленьких кошенят просять чималі гроші, а більшість заводчиків стають багатими людьми.

Особливих секретів у цьому бізнесі немає — для початку досить просто придбати пари породистих вихованців. При покупці тварин варто бути гранично обережним і підійти до цієї справи серйозно і ґрунтовно. Вибирайте кішку з хорошим родоводом, чистими документами та всіма необхідними щепленням. На цій справі не варто економити, оскільки від якісно обраної тварини залежить ваш прибуток.

Врахуйте, що у кожної породи свої переваги у догляді та харчуванні, дотримуйтесь основних рекомендацій щодо розведення саме обраної вами породи. Обов’язковою також є участь у виставках, оскільки надалі це відіграє чималу роль для продажу кошенят: вихованці від чемпіонів іноді в кілька разів дорожчі за звичайні.

Коли ваша улюблениця готова до в’язки, слід підібрати відповідного кандидата. При виборі знову ж таки ми враховуємо родовід, а також дивимося на кількість титулів майбутнього папочки. Найчастіше, за в’язку доводиться платити. Щоб убезпечити себе, можна укласти із власниками кота договір про умови вашої співпраці. Пологи у котів часто проходять без ускладнень, але при перших тривожних симптомах обов’язково зверніться до ветеринара. За одну вагітність кішка може привести на світ від 2 до 7 кошенят. Для кожного новонародженого також роблять щеплення та документи.

Рентабельність бізнесу

Звичайно, бізнес із розведення породистих кішок приносить свої плоди лише через рік-два. З першої в’язки (а іноді і двох) ви зможете окупити всі витрати на покупку та утримання кота, виставки, ветеринарне обслуговування. А надалі вже можна добре заробляти. Більшість заводчиків спочатку розглядають розведення тварин як хобі, а врешті-решт отримують приємний прибуток.

Залишити відповідь