Як заробити на прокаті дитячих карнавальних костюмів?

Прокат дитячих карнавальних костюмів – чудова бізнес ідея для сучасного суспільства. Якщо згадати новорічні ранки нашого дитинства, всі дівчатка були сніжинками, а хлопчики зайчиками. Таким, звісно, ​​вже нікого не здивуєш. Сучасні батьки розпещені достатком і хочуть, щоб їхні діти виглядали чудово. Але, на жаль, ціни на дитячі карнавальні костюми досить великі. Звичайно, для коханої дитини нічого не шкода, але діти швидко ростуть, і наступного року доведеться знову витрачатися на покупку дорогого маскарадного вбрання. Вихід є – карнавальний костюм можна взяти у прокат. Саме на цій бізнес ідеї ми пропонуємо вам заробити. Тим більше, що з кожним роком костюмованих свят дедалі більше: Новий рік, Хелловін, тематичні дні народження та багато інших.

Скільки ж варто почати свій бізнес на прокаті карнавальних костюмів?

По-перше, чим більше у вас комплектів одягу – тим більший потік клієнтів та, відповідно, заробіток. Де можна взяти маскарадні костюми?

1. Купити нові. Звичайно, цей варіант найдорожчий. Але не варто засмучуватися. Приблизно за 4 прокати вони повністю окупаються (дорогі екземпляри окупаються набагато швидше). Якщо купувати товар оптом, то ціна буде набагато дешевшою.

2. Купити б/у. Цей варіант не з легких, але фінансово вигідніший. Товар можна купити в інтернеті, на сайтах продажів є безліч пропозицій.

3. Пошиття карнавальних костюмів. Якщо ви вмієте шити – чудово. Ні – можна найняти швачку, яка робитиме ексклюзивні вироби для прокату.

По-друге, варто подбати про приміщення. Бажано, щоб торгова точка була прохідною – це 50% успіху. І куди ж без реклами – тут усі методи хороші: інтернет, газети, листівки, радіо, телебачення.

Заробіток та окупність прокату карнавальних костюмів.

Стартувати краще в найприбутковіший сезон, перед Новорічні свята. Якщо починати з 50 костюмів, то необхідно від 500 $ до 1500 $ для початку бізнесу. Окупається приблизно за 2-3 місяці. Отже, ви отримуєте прибутковий цікавий бізнес, який надалі можна розширити.

Залишити відповідь