Як заробити на продажі квартири купленої в новобудові

Найпростішим заробітком на продажу квартири є купівля нерухомості за низькою ціною, з подальшим перепродажем за дорогою. Поки не сталася криза, ця схема підходила для будь-якої інвестиційної покупки, так як ціни на нерухомість під Києвом збільшувалися щорічно на 30%, і покупець в будь-якому випадку вигравав. Тепер різниця цін може бути тільки при інвестуванні в нерухомість, що будується. Найголовніше правило таких інвестицій – не купувати житло на останні гроші. Тому, щоб брати участь в цьому бізнесі, потрібно або бути професіоналом з великим досвідом, або людиною, що має багато вільних коштів. Вся справа в тому, що при інвестиціях в новобудову ви не зможете вийняти тільки частину грошей, і в разі необхідності вам доведеться продати квартиру повністю, а якщо процес будівництва затягнеться, то ви ризикуєте отримати невеликий прибуток. Але, незважаючи на всі ці складності, На який прибуток можна розраховувати при купівлі квартири в новобудові Експерти вважають, що, купивши квартиру під Києвом в споруджуваному будинку, ви, як мінімум, захистите свої кошти від інфляції. А за час побудови об’єкта, яке в середньому займає два роки, ціна вашої квартири збільшиться на 30%. Після того, як ви переоформлюєте куплену квартиру на себе, її вартість підніметься ще на 10%, та як приватна особа може продати квартиру дорожче, ніж забудовник.

А сама квартира потрапить в розряд “нової вторинки”, що на ринку нерухомості має найбільшу ціну. Серйозним мінусом є те, що житло, яке перебуває в нашому володінні менше трьох років, обкладається податком з доходу, що істотно зменшить очікуваний прибуток. Якщо у вас є вільні кошти, які ви тримаєте напоготові, прагнучи вигідно вкласти в нерухомість, то, “спіймавши” дуже перспективний об’єкт, Як правильно інвестувати в покупку квартири Ця стратегія має одну важливу особливість – купувати квартирув новобудові потрібно тільки за свої власні кошти, так як іпотека може “з’їсти” весь дохід. Відсотки по кредиту становлять 12-15% річних, що приблизно дорівнює збільшенню вартості вашої квартири за рік. Але, крім кредитів у банку, при такому вигляді інвестицій в нерухомість, практикується розстрочка, яка охоче надається забудовником і майже не збільшує вартість житла. Такі розстрочки можуть надаватися на півроку, чи рік, і прекрасно замінюють дорогі кредити. Також, такий бізнес має дуже високі ризики, і в першу чергу потрібно дбати про репутацію забудовника, в яку входить стаж роботи на будівельному ринку, кількість зданих об’єктів і відсутність конфліктів з пайовиками. Також потрібно дивитися, як компанія-забудовник справляється з даними людям зобов’язаннями в форс-мажорних обставин, або під час кризи.

Бажано вибирати розкрученого забудовника, ім’я якого всім відомо, і має стабільну репутацію в вашому місті. З іншого боку, такі забудовники знають собі ціну, і отримати з ними максимальний прибуток можна тільки при інвестиціях на етапі котловану. В інших ситуаціях вони встановлять ціну за м2 навіть трохи вище, ніж в інших компаніях. А ось низькі ціни можна знайти у компаній, які в минулому вже мали якісь неприємності, чи у тих, хто робить на цьому ринку перші кроки. Загальна для бізнесу правило, яке свідчить про високий прибуток при високих ризиках діє і тут. А вашим завданням буде знайти “золоту середину” між всіх наявних на ринку пропозицій. З іншого боку, такі забудовники знають собі ціну, і отримати з ними максимальний прибуток можна тільки при інвестиціях на етапі котловану.

В інших ситуаціях вони встановлять ціну за м2 навіть трохи вище, ніж в інших компаніях. А ось низькі ціни можна знайти у компаній, які в минулому вже мали якісь неприємності, чи у тих, хто робить на цьому ринку перші кроки. Загальна для бізнесу правило, яке свідчить про високий прибуток при високих ризиках діє і тут. А вашим завданням буде знайти “золоту середину” між всіх наявних на ринку пропозицій. З іншого боку, такі забудовники знають собі ціну, і отримати з ними максимальний прибуток можна тільки при інвестиціях на етапі котловану. В інших ситуаціях вони встановлять ціну за м2 навіть трохи вище, ніж в інших компаніях.

А ось низькі ціни можна знайти у компаній, які в минулому вже мали якісь неприємності, чи у тих, хто робить на цьому ринку перші кроки. Загальна для бізнесу правило, яке свідчить про високий прибуток при високих ризиках діє і тут. А вашим завданням буде знайти “золоту середину” між всіх наявних на ринку пропозицій. які в минулому вже мали якісь неприємності, чи у тих, хто робить на цьому ринку перші кроки. Загальна для бізнесу правило, яке свідчить про високий прибуток при високих ризиках діє і тут. А вашим завданням буде знайти “золоту середину” між всіх наявних на ринку пропозицій. які в минулому вже мали якісь неприємності, чи у тих, хто робить на цьому ринку перші кроки.

Загальна для бізнесу правило, яке свідчить про високий прибуток при високих ризиках діє і тут. А вашим завданням буде знайти “золоту середину” між всіх наявних на ринку пропозицій. Як правильно підібрати і купити квартиру Найбільшою помилкою при покупці квартири є пошук об’єкта “під себе”. Це в корені невірно, тому що житло не потрібно шукати виключно під смак певного покупця, тому що продати його буде вкрай складно. Тому, прекрасної покупкою буде звичайна середньостатистична квартира, яка знаходиться в типовому будинку і в районі, який вже добре обжитий. Найвигідніше інвестувати в економ-клас: 1. в однокімнатні квартири-студії близько 40м2; 2. в двокімнатні стандартні квартири до 55м2. Таке житло спочатку продається трохи дешевше, і збільшує шанс хорошого заробітку, а також не вимагає дуже великих капіталовкладень.

Крім цього, продати одно – або двокімнатну квартиру завжди набагато легше, так як це найбільш затребуваний продукт на ринку. А, отже, для її продажу не доведеться витрачати багато часу і зусиль. Вибір району для покупки квартири Купуючи житло економ-класу не орієнтуйтеся на наявність шкіл, супермаркетів, так як у вашому випадку це ніяк не вплине на успішність перепродажу. А якщо вам доведеться вибирати між окремо стоять будинком і будинком в уже сформованих спальних районах, вибирайте обжиті райони, тому що в противному випадку ви будете конкурувати з компанією-забудовником, у якій ціни можуть бути нижче ваших.

Залишити відповідь