Як заробити на монтажі та ремонті дахів

Чи знаєте ви, що за статистичними даними в Україні понад 70 мільйонів різних будівель і всі вони мають дах? А всі ці дахи, такі різні за своєю архітектурою та розміром, перекриті різними покрівельними матеріалами, проте мають одну спільну рису — періодично потребують ремонту!

Як заробити на монтажі та ремонті дахів

Цей факт створює унікальну можливість для підприємців відкрити прибутковий бізнес із виконання різних покрівельних робіт. Ви можете займатися будівництвом, монтажем чи ремонтом дахів, причому як у житлових будинках, так і в комерційних будівельних конструкціях та спорудах. Найголовніша вимога для функціонування цього бізнесу — ви повинні мати спеціальні знання, навички та досвід у покрівельних роботах або взяти в штат своєї фірми співробітника, який має такі знання та досвід.

Також необхідні умови для роботи — дотримання правил та норм безпеки праці, страховка для робітників, набір необхідних інструментів та обладнання.

Існують різні підходи до маркетингу цього бізнесу та пошуку клієнтів, у тому числі й такі:

  • традиційне розміщення рекламних оголошень через місцеві газети, довідкові та інформаційні видання, розсилання буклетів тощо;
  • укладання договорів з домовласниками та комунальними організаціями на сервісне обслуговування житлових будинків;
  • >

  • отримання субпідряду на покрівельні роботи через об’єднання та організації, які вже мають договори на будівництво;
  • встановлення «робітничих відносин» з будівельними організаціями, які спеціалізуються на монтажі та заміні покрівлі, але не займаються ремонтом.

Ну, а комплексний підхід до пошуку потенційних клієнтів, забезпечить успішне та досить швидке становлення вашого нового бізнесу.

Залишити відповідь