Як заробити на будь-якому інтернет сайті

Як заробити на будь-якому інтернет сайті. Сьогодні ми не просто поговоримо про те, як заробити на інтернет сайті, але на прикладі покажемо на який дохід Ви приблизно можете розраховувати, і які способи монетизації порталу існує. Сам процес створення сайту є настільки простим, що впоратися з ним зможе будь-який школяр. Для того, щоб запустити свій інтернет ресурс, Вам необхідно: Вибрати тематику сайту (у нас це про бізнес) Придбати доменне ім’я (biznevbloge. ru в нашому випадку) Купити хостинг (місце, де буде розміщений Ваш сайт фізично) Замовити, придбати або знайти безкоштовну тему-дизайн для Вашого сайту ( WordPress платформа ідеальна для новачків) На все про все Вам може знадобитися від 3000 рублів, до 120000 рублів залежно від якості і величини Вашого сайту. Ми радимо для запуску свого сайту вибирати тему, яка дуже цікава Вам самим, повірте заробляти можна з сайту будь-якої тематики, тільки рівні заробітку будуть варіюватися, але краще займатися тим, що Вам подобається, ніж насильно змушувати занурюватися в інформацію, яка Вам зовсім не цікава.

Припустимо, якщо Вам подобається читати книги, то запустіть сайт з літературними рецензіями. У кожній ніші є якась інформація, якою Ви зможете поділитися і знайти свого читача, найголовніше, щоб Ваш контент (статті, і будь-яка інша інформація на сайті) була дуже якісна і об’ємна. Вести весь проект і сайт можна одному, а можна знайти людей, які будуть для Вас писати і додавати статті, стежити за соціальними мережами проекту і т. д. Зазвичай все інтернет сайти починаються однією людиною і потім можуть перерости в маленьку компанію, так було з великою кількістю новинних ресурсів. ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДО ЗАПУСКУ САЙТУ? Знайти якісний ресурс не важливо якої тематики, який Вам дуже сильно подобається і зробити для себе його ідеалом, прикладом для наслідування; Вивчити базу пошукової оптимізації або SEO (в інтернеті є дуже багато корисного матеріалу, але враховуйте, що треба читати найсвіжіший матеріал, так як деякі старі поради будуть не тільки не працювати, а шкодити Вашому проекту); Поспілкуйтеся з власниками інших ресурсів суміжної тематики, про яку Ви збираєтеся створювати сайт; Увійдіть на тематичному форумі, щоб після запуску Ви змогли представити свій сайт і отримати перших відвідувачів абсолютно безкоштовно і в найкоротші терміни. В цілому, чим більше поінформовані Ви будете про запуск і роботу інтернет сайту, тим менше Ви допустите помилок і тим краще буде Ваш сайт. Зрозумійте, що нині можна отримати консультацію в будь-якій області, заплативши за це гроші, але Ви можете віддати навіть мільйон рублів, створити крутий сайт, але якщо у Вас немає чіткого плану, як його розвивати і як на ньому заробляти, то Ви залишитеся у розбитого корита.

Підходьте до запуску сайту грунтовно, не треба копіювати інформацію з інших сайтів, брехати, публікувати матеріал, який заборонений законодавством і т. д. ЯК ЗАРОБИТИ НА ІНТЕРНЕТ САЙТІ? 3 Є кілька способів монетизації сайтів, і, напевно, найпопулярнішим є розміщення реклами, але чи чули Ви про інші можливості? Наприклад, візьмемо той же сайт про літературні рецензії. Припустимо, якщо відвідуваність Вашого сайту перевищує десь 300 унікальних відвідувачів в день, то Ви можете написати в видавництва літератури і попросити надіслати кілька книг на рецензію.

Вони це зроблять абсолютно безкоштовно, і тим самим Ви за невеликий огляд зможете безкоштовно читати найсучаснішу літературу. Не зовсім заробіток, але величезний плюс. Те ж саме стосується багатьох інших сайтів, коли великі компанії готові надіслати Вам безкоштовний товар на огляд. До речі сама реклама теж поділяється на кілька категорій: Рекламні банери Замовні статті / огляди Контекстна реклама (Яндекс. Директ, Google AdWords і інші) Є ще один напрямок – реферальні програми. Тобто Ви створюєте сайт, закликаєте людей десь реєструватися, наприклад, на AliExpress, і отримуєте з кожної покупки запрошеного невеликий%. В інтернет однією з найпопулярніших ніш в цій сфері є: Подорож (продаж квитків, бронювання в готелях, продаж туристичного оснащення і т. д.) Сайти про моду, так звані б’юті блоги Азартні ігри (казино, покер) Фінансові ринки / Трейдинг (Форекс, бінарні опціони) Нам вдалося поспілкуватися з власником досить молодого сайту про бінарні опціони MrBinary.

ru, який поділився своєю історією про запуск сайту і навіть розповів трохи про нюанси реферальних програм саме в сфері трейдингу. Хотілося б тільки відзначити, що у засновника був минулий досвід в самостійному запуску сайтів, досвід роботи в сфері інтернет маркетингу, а також в сфері партнерства з реферальним програмами. На запуск сайту було витрачено менше $ 100: в 50 доларів обійшлася купівля дизайну, в 10 доларів дизайн логотипу, а решта пішло на розміщення сайту на хостингу на рік. Весь початковий контент створювався творцем сайту, тобто витрати були мінімальні. Сайт був запущений буквально за місяць роботи, а вже через 2 місяці приніс перший дохід з реферальной програми від брокера, який перевищив первинні інвестиції.

Збіг, удача? Називати можна як хочете, але факт в тому, що для запуску свого сайту необхідно мінімум інвестицій, а окупність зазвичай становить півроку-року. Як працюють реферальні програми в сфері трейдингу? Ви пишіть статті про брокерів, про саму торгівлю і надаєте посилання на реєстрацію в фінансових компаніях.

Людина переходить по Вашому посиланню, реєструється, вносить гроші і ось Ви заробили свої перші гроші. Дивний той факт, що в України трейдинг не є дуже вигідною сферою серед рефералів, тому що виплати помітно нижче, ніж в Європі. Наприклад, у брокера мінімальний депозит складає $ 200, а той, хто його запросив до брокера легко може в Англії отримати $ 400, у нас же в РФ ця цифра буде в районі $ 200. Запорука успіху Вашого проекту – якісний контент. Ваші статті все повинні бути ідеальними, об’ємними і легкими до прочитання. Якщо це буде досягнуто, то Ви без всяких проблем зможете заробляти гроші на інтернет сайті. хто його запросив до брокера легко може в Англії отримати $ 400, у нас же в РФ ця цифра буде в районі $ 200. Запорука успіху Вашого проекту – якісний контент.

Ваші статті все повинні бути ідеальними, об’ємними і легкими до прочитання. Якщо це буде досягнуто, то Ви без всяких проблем зможете заробляти гроші на інтернет сайті. хто його запросив до брокера легко може в Англії отримати $ 400, у нас же в РФ ця цифра буде в районі $ 200. Запорука успіху Вашого проекту – якісний контент. Ваші статті все повинні бути ідеальними, об’ємними і легкими до прочитання. Якщо це буде досягнуто, то Ви без всяких проблем зможете заробляти гроші на інтернет сайті.

Залишити відповідь