Як заробити гроші на купівлі – продажі квартир

Як заробити гроші на купівлі – продажі квартир. Життя в наші дні підкидає людям найрізноманітніші можливості як заробити, так і просто підзаробити. Найефективнішим і зручним способом заробітку зазвичай є відкриття власного бізнесу. Але у людей завжди виникають проблеми з тим, що називається бізнес-ідеєю. Деякі види бізнесу приносять людям швидкий дохід, деякі – приносять його лише через значний термін. Одні вимагають великих вкладень фінансів, інші – часу.

Сьогодні ми поговоримо про бізнес на перепродажі квартир як одному з варіантів ведення бізнесу в наші дні. Хтось може подумати, що подібний бізнес – доля лише вибраних людей, у яких є пара десятків зайвих мільйонів гривень, на які вони можуть спокійно купити собі десяток квартир і потім перепродувати їх або здавати в оренду. Насправді, це просто один з можливих варіантів, при цьому простий до використання. Але сучасні фінансові інструменти дозволяють легко зайнятися цим бізнесом навіть людині, у якого немає таких серйозних фінансових коштів. Цей вид бізнесу досить підходить людям, у яких немає стільки багато вільного часу, наприклад, вони вже зайняті на основній роботі. І раптом у них з’явилася можливість купити квартиру в Києві. А з однієї квартирки цілком можна створити цілу мережу знімних квартир, готових до продажу, на яких ви будете заробляти цілком серйозні гроші.

І якщо бізнес вдасться, то незабаром ви зможете кинути свою основну роботу і почати працювати на себе, отримуючи від цього цілком більший прибуток і витрачаючи дуже мало часу. Для початку обговоримо організаційні моменти. Щоб увійти в цей бізнес, вам буде потрібно хоча б кілька квартир у Києві, щоб було з чим працювати. Якщо у вас вже є кілька квартир, це добре. Для цього вам буде потрібно якась вагома застава, якою ви готові пожертвувати, наприклад, дача або інша квартира, але ваша. Можна сказати, що це і повинно бути вашим стартовим капіталом. Під заставу цієї нерухомості ви досить легко зможете взяти в кредит суму грошей, що перевищує вартість вашої нерухомості в кілька разів, так як квартири не втрачають в ціні через факт покупки, як автомобілі.

Якщо справа не вдасться, ви втратите тільки заставу. Сподіваємося, що це буде не місце вашого проживання. Їм не слід ризикувати. Щоб почати працювати з банком, вам буде потрібно зареєструватися індивідуальним підприємцем, хоча можна відкрити ТОВ, і написати бізнес-план, де відобразити для себе і банку всю прибутковість вашого проекту. Можна сказати, що якщо бізнес-план ви напишіть самі і банк дасть вам кредит, то, швидше за все, ваш бізнес вдасться, тому що по непереконливо бізнес-плану кредит вам просто не дадуть.

Бізнес-план вже буде повним відображенням моделі вашого бізнесу. Необхідно сказати, щоб в нього буде повинно увійти. Вам будуть потрібні дані. Дані з місця, де ви живете і мають намір вести бізнес, про ціни на квартири, про ціни на оренду квартир, на ремонт квартир і вартість комунального обслуговування, тобто про всі можливі і не дуже витратах і ймовірних доходи.

Вам потрібно буде врахувати вартість роботи бухгалтера, юриста, який буде оформляти вам угоди, податків (зазвичай такий бізнес працює на спрощеній податковій системі). Врахуйте всі витрати, включаючи графік платежів по кредиту. Після цього вам буде необхідно описати, що ви хочете робити з купленими квартирами, тобто описати концепцію проекту. Варіантів багато. Купувати квартири і здавати в оренду, чекаючи стрибка цін на нерухомість.

Купувати квартири без ремонту і продавати їх з шикарним ремонтом, що значно збільшує вартість. Найкраще тоді проводити ремонт під замовлення. Брати участь в пайовому будівництві, що стоїть дешево, а потім продавати побудовану квартиру набагато дорожче. Або встановити конкретні терміни того, на скільки по часу ви будете здавати квартиру в оренду, щоб потім продати її. У будь-якому випадку продаж квартир – вельми прибутковий бізнес. Нерухомість – це ціле джерело можливостей.

У розвинених країнах вже існує цілий клас так званих рантьє, тобто людей, що живуть на невиробничий дохід від здачі власності в оренду. Окремо ви повинні описати можливі ризики. Ви повинні розуміти, що вони будуть. До ризиків відноситься все, що загрожує знищити ваш бізнес або зменшити прибуток.

Падіння цін на нерухомість, стиснення попиту на оренду або квартири, обман в пайовому будівництві, стихійні лиха, наприклад, пожежа, псування ремонту в орендованій квартирі орендарями і т. д. Долати ці ризики можна буде страхуванням, договорами, різними заходами безпеки. У будь-якому випадку ви не повинні думати, що вашому бізнесу нічого не може загрожувати. Не забудьте приділити увагу маркетингу. Способи пошуку покупців, наприклад, через агентів, агентства, оголошення, сайти, ви повинні будете продумати заздалегідь. В результаті, ви повинні будете чітко визначити за допомогою вашого бізнес-плану, скільки буде коштувати проект, який на нього буде потрібно кредит і графік його погашення, окупність вашого проекту з терміном, його рентабельність і прибуток.

У будь-якому випадку реальність ваших цифр перевірить банк. На зростаючому квартирному ринку такий проект легко вдасться і вельми швидко принесе хороший прибуток від продажу. Навіть якщо проект у вас буде працювати на межі окупності з урахуванням всіх витрат при тому, що всі квартири ви здасте в оренду, а кредит ви зможете віддати року через 3, це дуже добре, адже тоді через 3 роки у вас буде вже кілька власних квартир, які зможуть принести вам реальний прибуток. Продаж квартир – це відмінна можливість при хорошій кон’юнктурі економіки заробити досить непогані гроші. Як ми вже говорили, нерухомість дає заповзятливому людині масу можливостей.

Залишити відповідь