Як взяти кредит з поганою кредитною історією

У сучасному житті часом виникають такі ситуації для вирішення яких терміново необхідні гроші. Будь-то заповітна мрія про покупку квартири, або машини, або необхідність негайного лікування, ну або просто непередбачені витрати. Тому майже кожна третя людина вирішується взяти гроші на ці та інші витрати в кредит. Але взявши кредит люди часом ставляться до цього не дуже відповідально і забувають, або навмисно не виплачують належним чином обов’язкові платежі по кредиту. Внаслідок чого псується їх кредитна історія, і в подальшому взяти кредит в будь-якому банку ста67новітся дуже проблематично, навіть якщо ви працевлаштовані і платоспроможні. Банки охочіше схвалюють кредити тим особам, які сумлінно сплачували раніше взяті кредити. Але якщо прийшовши в банк ви отримали відмову в кредиті, не варто впадати у відчай і помилково думати, що виною тому ваша кредитна історія.

У цій ситуації слід звернутися в бюро кредитних історій, в якому зберігатися вся інформація про ваших кредитах. Якщо ж все-таки серйозні прострочення по платежах раніше взятих кредитів мали місце бути, і ваша кредитна історія зіпсована у вас є кілька виходів з положення. По-перше, ви можете підшукати ті банки, які видають кредити на мінімальних умовах, і з мінімальним пакетом документів. Потрібно враховувати і те, що такі банки можуть запропонувати вам більш низьку суму під більш високий відсоток. Але з іншого боку це можна розцінювати як шанс виправити свою кредитну історію.

Звичайно ж за умови сумлінного та своєчасного внесення платежів за цим кредитом. Крім того, іншим варіантом для вас при поганою кредитною історії може виступити оформлення кредитної картки. В даний час безліч банків видають кредитні карти по одній лише онлайн заявці на сайті банку. При цьому кредитну карту можуть отримати люди навіть без певного місця роботи і які мають не ідеальну кредитну історію. Якщо ж необхідна вам сума не дуже значна (близько 25-35 тис. Руб.) Слід пам’ятати і про інтернет позиках, які зараз також набирають популярність.

Але враховуйте і те, що за такої позики відсотки і переплата можуть бути вище, ніж у банку.

Залишити відповідь