Як встановити лічильник води самостійно

Коли ви проживаєте в приватному будинку і вас обладнано колодязь або свердловина, вам не потрібно платити за воду. Сьогодні монтаж колодязів та насосних станцій можна замовити та фахівці швидко виконають усі необхідні роботи.

Однак, коли ви користуєтеся центральним водопроводом, варто подумати про економію.

Є чудовий спосіб заощаджувати в наш час на споживанні води і в цьому нам допоможе лише встановлення лічильників води гарячого та холодного водопостачання. . Квартплата в наш час завищена і тому населення підштовхнуло до встановлення на воду лічильників та самостійно контролювати те чи інше споживання і вже за цими даними оплачувати комунальні послуги.

Для встановлення лічильників води знадобиться: – це звичайно самі лічильники, фільтри грубого очищення (запобігають попаданню сміття в пристрій, що зчитує, і забруднення зворотного клапана), американки – це накидні гайки, якими з’єднують за допомогою стрічки фум лічильник з клапаном і фільтром. Також гайки призначені для того, щоб, не травмуючи трубопровід, знімати лічильники для перевірки. Так, на всіх виробах виробник встановлює розмітку у вигляді стрілок, які показують подачу води через головні отвори. При складанні фільтра та клапана до американок стрічка фум не потрібна, всі ущільнення відбуваються за рахунок гумових або паранітових прокладок. Ось так дотримуючись спрямованості стрілок, збираємо вже готові пристрої фільтр та клапан із водо-лічильником. Ще раз нагадаємо, що на виробах є стрілочки, які показують головного напрямку води і якщо якась, то деталь буде зібрана неправильно, подача води буде порушена або зчитуючий пристрій буде крутитися у зворотному напрямку.

Всі елементи зібрані, переходимо до підключення системи до труб. Для початку необхідно звернутися до ЖКГ для дозволу відключення подачі води до квартири. А ось найскладніше це труби, якщо у вас залізні труби, то знадобиться різак і різьбовий верстат. Інша річ якщо у вас труби поміняні і тоді проблем при встановленні не буде. Для цього знадобиться паяльник і фахівець, який володіє пайкою, розрізавши труби, встановлюємо для початку відсікаючий кран, а вже до нього під’єднуємо зібраний водний блок, застосовуючи підмоткову стрічку. Потім заміряємо місце відрізу різьби у відповідь, де потрібно буде припаяти сполучну муфту або якщо труба металопластикова використовувати для з’єднання фітінг. Далі все просто, від’єднавши від лічильника зібраний разом з американкою зворотний клапан, застосувавши для ущільнення стрічку фум, приєднуємо його до сполучної муфти або за допомогою фітинга до труби. Залишається лише з’єднати цей розрив, відкрити кран, що відсікає, на трубопроводі і перевірити правильність всього складання. Викликаємо спеціаліста ЖКГ для перевірки та опломбування лічильників, це обов’язкова процедура, надалі при подачі даних з лічильника ви платитимете стільки, скільки витратили води за даними лічильника.

Залишити відповідь