Як вигадати логотип фірми

Постійно розвиваються технології дали можливість будь-якому споживачеві отримувати інформацію про товар або послугу, що шукаються, за лічені секунди. У таких умовах стає дуже важливим виділити ваш продукт серед інших максимально швидко. Одним із найкращих варіантів досягти цього є логотип, який гідно представить ваш бізнес.

Як вигадати логотип фірми

Ваш логотип здатний не просто бути вивіскою вашого бізнесу. Він практично миттєво може створити у покупця низку вражень. Він розповість покупцеві про сферу діяльності, до якої належить ваш бізнес та продукти, які ви готові запропонувати. Хороший логотип може виражати унікальність вашого товару, перетворюючи його на бренд, що, у свою чергу, стане першим кроком до появи постійних та лояльних клієнтів.

Цінності, яким слідує ваш бізнес, манера спілкування та подання інформації, цільова аудиторія – про все це також можна дізнатися, лише поглянувши на правильно розроблений логотип. А якщо всього цього ваш логотип не відображає, варто задуматися над виправленням цих недоліків.

Так яким має бути хороший логотип? Щоб відповісти на це питання, ми вирішили виділити п’ять основних критеріїв (вимог), яким він має відповідати.

Чим займаєтесь?

Представляючи товари або послуги вашого бізнесу в логотипі, ви цим даєте можливість споживачеві з першого погляду зрозуміти, що він звернувся за адресою і знайшов те, що шукав.

Уявіть собі виснажливе вивчення нескінченного списку фірм у результатах пошукової системи або прогортання рекламного блоку в газеті в пошуках потрібної послуги. Натрапивши на логотип, в якому чітко представлена послуга, яку ви шукаєте, ви обов’язково на ньому зупиніться та захочете дізнатися подробиці.

Унікальність вашого бізнесу

Що ви хотіли, щоб ваші клієнти відчували при думці про ваш бізнес? Ви можете використовувати тисячі слів, щоб описати унікальність вашої послуги або продукту, але якщо ви спробуєте передати все це через логотип, то ваш бренд буде слабким і легко забутим.

Краще спробуйте зупинитися на ключовому слові або фразі, з якою ви бажаєте, щоб клієнти асоціювали ваш бізнес і зробити все можливе, щоб логотип це відображав (словесно чи графічно).

Наприклад, якщо ви займаєтеся організацією свят, то бажано використовувати прості шрифти (без будь-яких хитромудрих) і яскраві кольори. Якщо ж ви надаєте послуги, де дуже важливим є враження про професіоналізм та надійність, то рекомендується використовувати класичні шрифти та темні кольори, наприклад, бордовий або темно-синій.

Ваша назва

Це може звучати очевидним, але дуже важливо, щоб ваша фірмова назва була чітко відображена на логотипі. Намагайтеся, щоб ця назва не загубилася в масі графічних та інших елементів логотипу. Якщо назву буде складно прочитати, то ваші клієнти її просто не запам’ятають і не повернуться до вас знову або не зможуть розповісти про вас своїм друзям.

Покупцям важливо розуміти як називається ваша фірма, тому назва має бути найвиднішою та найчіткішою частиною вашого логотипу.

Цільова аудиторія

Стиль вашого логотипу має бути відображенням естетичних уподобань вашої цільової аудиторії. Якщо логотип не відповідає стилю ваших потенційних покупців, це може викликати у них деякі побоювання, і вони можуть відмовитися вибрати ваш товар, незважаючи на те, що він їх повністю влаштовує.

Можливо, варто провести невелике опитування ваших клієнтів, щоб дізнатися, які кольори та стилі є для них кращими, щоб у подальшому втілити їхню думку в новому логотипі. В результаті ваш логотип привертатиме увагу вашої цільової аудиторії, збільшуючи обсяги продажу.

Рівень якості

Нарешті, ваш логотип повинен говорити покупцеві, чи є ваш продукт простим і доступним або дорогим і найвищої якості. Виражаючи в логотипі рівень якості продукту, який може отримати покупець при його придбанні, ви тим самим допомагаєте сформувати свої споживчі очікування, а також привернете увагу реально зацікавлених у покупці людей.

Але це не означає, що якщо ви пропонуєте не товари розкоші або останні технічні новинки, то ваш логотип не повинен відповідати цій вимогі.

Навпаки, якщо вам вдасться точно відобразити рівень якості, який ви пропонуєте, це підніме довіру до вашого продукту та вашої репутації.

Залишити відповідь