Як відкрити хостел в квартирі

Як відкрити хостел в квартирі. Хостел – це таке розміщення постояльців, коли їм здається спальне місце на будь-який час, при цьому інші послуги не передбачені, а в одній кімнаті знаходяться одночасно кілька осіб. Далі будуть представлені особливості відкриття хостелув Москві або в інших містах, а також що необхідно для цього, актуальність відкриття, а також вартість відкриття хостелу. Безсумнівно, хостел – це не готель або готель, проте в загрніжних країнах хостели дуже популярні. Одним з мінусів подібного розміщення постояльців є відсутність різних послуг, які надають, наприклад, готелі. А ось плюсом, звичайно ж, буде вартість такого житла, що важливо, наприклад для молоді. На сьогоднішній день туристичний бізнес розвивається все більше, в зв’язку з цим багато туристів хочуть відвідати, в тому числі і нашу країну, а більшість з них це люди молодше тридцяти років, а значить і студенти.

Хостел – це таке розміщення постояльців, коли їм здається спальне місце на будь-який час, при цьому інші послуги не передбачені, а в одній кімнаті знаходяться одночасно кілька осіб. Далі будуть представлені особливості відкриття хостелув Москві або в інших містах, а також що необхідно для цього, актуальність відкриття, а також вартість відкриття хостелу. Безсумнівно, хостел – це не готель або готель, проте в загрніжних країнах хостели дуже популярні. Одним з мінусів подібного розміщення постояльців є відсутність різних послуг, які надають, наприклад, готелі. А ось плюсом, звичайно ж, буде вартість такого житла, що важливо, наприклад для молоді. На сьогоднішній день туристичний бізнес розвивається все більше, в зв’язку з цим багато туристів хочуть відвідати, в тому числі і нашу країну, а більшість з них це люди молодше тридцяти років, а значить і студенти.

Основним бажанням туристів, звичайно ж, є відвідування великого числа пам’яток, а не знаходження в номері готелю або готелю, в зв’язку з цим відкриття хостелу дуже актуально. Безсумнівно, одним з мінусів подібного житла може стати те, що душові та туалетні кімнати є приміщеннями загального користування (на дванадцять користувачів) і розташовані на поверсі, а не в самій кімнаті. Хоча, при цьому, прибирання в приміщеннях загального користування проводиться щодня з застосуванням засобів дезінфекції, тому санітарний стан таких приміщень відповідає всім нормам. Обов’язковою умовою хостелу є наявність води, як холодної, так і гарячої. З додаткових послуг в хостелу часто зустрічаються: а) оренда сейфа, б) безкоштовний WI-FI, в) сніданок. А ось обмеження стосуються: а) заборони на куріння, б) заборони на проживання чоловіків і жінок в одній і тій же кімнаті, в) відсутність у потенційного клієнта міжнародної студентської карти.

Остання умова можуть поставити хостели, які є складовою частиною університетів, так як початкова ідея подібних гуртожитків передбачала їх утворення якраз для студентів. Хостел і готель не можуть конкурувати один з одним, внаслідок надання достатньої кількості різних видів послуг. У хостелі, як вже було описано вище, дешеві койко-місця, відсутні туалет і душ, а також телевізор, зате присутні сторонні постояльці. Готелі ж надають максимальний сервіс, тому їх постояльцями стають більш заможні люди.

Цінова політика хостелів може бути різною, як три євро, так і двадцять п’ять євро за одну ніч. Як відкрити хостел в квартирі з нуля? Для відкриття власного бізнесу в цьому напрямку знадобляться в першу чергу терпіння, а також значні фінансові кошти. Один мільйон доларів – це: 1) вартість узгодження передпроектної документації, 2) вартість узгодження проектної документації, 3) вартість узгодження технічної документації, 4) вартість будівництва будівлі. Велика кількість часу (рік і більше) забере у вас збір різних підписів, актів і висновків, що, безсумнівно, відніме у вас і емоційні сили. Набагато простіше при створенні хостелу буде переобладнання будь-якої квартири, але якщо ви плануєте використовувати десять і більше ліжко-місць, тоді бажано підібрати квартиру, яка була комунальної, також підійде гуртожиток.

Негативними сторонами, однак, можуть стати розмір оренди, а також можливо знадобиться брати участь в тендері в тому випадку, якщо власником гуртожитку є держава, як на федеральному, так і на муніципальному рівні. Окупність хостелу також може не порадувати вас своїми термінами, тому що чим вище статус готелю, тим пізніше він окупається, зазвичай готель окупається не раніше, ніж через 6 років. Якщо розглядати Москву, то найбільш вдалим рішенням буде відкрити хостел в квартирі, особливо якщо вона ваша, так, в 3-хкомнатной квартирі з легкістю можна розмістити дев’ять осіб. Необхідно враховувати певні норми, так на одну людину має припадати не менше п’яти квадратних метрів, хоча забороняється використовувати двоярусні ліжка.

Бажано (але не обов’язково), щоб в кімнаті знаходився комп’ютер з підключеним Інтернетом. У хостелі повинні бути: 1 унітаз, 1 душова кабіна, 2 умивальники. При відключенні гарячої води допоможе водонагрівач, попередньо встановлений вами. При формуванні вартості необхідно буде враховувати як високий ступінь зношуваності постільної білизни, так і покупку засобів гігієни.

Крім того, в разі регулярного використання можливостей реклами ви можете наповнити номера на 70-80%, однак варто враховувати, що на початковому етапі відкриття хостелу такого результату, швидше за все, досягти не вийде. При цьому в разі вартості спального місця 25 доларів за одну ніч, то 4500 доларів ви отримаєте в кінці місяця. Статті витрат при відкритті хостела повинні враховувати: 1) витрати на рекламу, 2) створення сайту в Інтернеті, 3) заробітна плата працівнику (досить 1 людини в разі відкриття міні-хостела), 4) купівля продуктів для сніданків.

Залишити відповідь