Як відкрити власний фітнес центр

За останні 20 років фітнес не тільки довів свою життєздатність і популярність, що постійно зростає, а й той важливий факт, що споживачі цієї послуги роблять це свідомо, а це дуже перспективно для довгострокового бізнесу.

Як відкрити власний фітнес центр

Але створення успішного фітнес центру потребує ретельного планування та серйозних маркетингових досліджень. Ви повинні обов’язково продумати, прорахувати та врахувати такі важливі аспекти цього бізнесу:

  • Розташування. Дуже важливо правильно підібрати місце розташування фітнес центру: наскільки зручно до нього добиратися, чи є паркування та транспортна розв’язка, чи добре буде видно вивіску та рекламу, чи є в цьому районі офісні центри (джерело клієнтів цільового ринку).
  • Формат. Чи працюватиме ваш фітнес центр з усіма бажаючими, чи він буде орієнтований на конкретну, цільову групу людей? Чи будуть там тренування тільки з фітнесу чи ви збираєтеся робити «повний сервіс», тобто відкривати додаткові групи з аеробіки, йоги тощо? Чи збираєтеся проводити лише групові заняття або надасте додаткову послугу занять з персональним тренером?
  • персонал. Як ви збираєтеся залучати професійних спортсменів та інструкторів з фітнесу: на умовах заробітної плати чи пайової участі? Як можна зацікавити хороших професіоналів і що ви можете запропонувати їм з точки зору можливостей для кар’єрного зростання?
  • Маркетинг. Як ви збираєтеся “продаватися”? Це може бути членство у клубі, продаж місячних абонементів або оплата разових занять. Що такого ви можете запропонувати своїм клієнтам, щоб їх максимально зацікавити, а можливо, і «переманити» клієнтів з інших клубів?
  • Конкуренція. Наскільки розвинена у вашому місті фітнес-індустрія? Чи великі мережі фітнес центрів, асоціація фітнесу? Чи буде у вас можливість вести цінову війну? Чи достатньо у місті людей, які бажають займатися? Який вплив чинитиме відкриття ще одного фітнес центру на вже існуючий бізнес конкурентів?

Ось основні моменти, які потрібно враховувати. Але, звичайно, є ще безліч нюансів, які потрібно розглянути ще до відкриття фітнес-центру.

Так, це складно і ще до відкриття доведеться багато думати та багато працювати. Але якщо маркетингове дослідження покаже перспективність фітнесу для вашого міста чи району, якщо все правильно спланувати та передбачити, то прибуток може бути просто казковим!

Залишити відповідь