Як відкрити виробництво ламінату

Найзручнішим і технологічно найсучаснішим серед матеріалів для накриття підлоги є ламінат. Це такі дерев\’яні листки, які мають по краях спеціальні пази для того, щоб скріплювати їх між собою утворюючи настил підлоги. Він дуже зручний у використанні, не має високої ціни, володіє відмінними характеристиками. Тому його популярність набирає обертів. Найзручнішим і технологічно найсучаснішим серед матеріалів для накриття підлоги є ламінат.

Це такі дерев\’яні листки, які мають по краях спеціальні пази для того, щоб скріплювати їх між собою утворюючи настил підлоги. Він дуже зручний у використанні, не має високої ціни, володіє відмінними характеристиками. Тому його популярність набирає обертів. На даний момент на ринку представлено безліч різних варіантів, як нашого виробництва, так і іноземного.

Конкуренція між виробниками дуже висока, але навіть це не виключає можливості зайняти надійні позиції у цій торговельній сфері. Так як все буде залежати від новаторських і дизайнерських ідей, а так само від вашої індивідуальної цінової політики. Рентабельність і фінансові аспекти при виробництві ламінату. Виходячи з попередньої оціни, таке бізнес може запропонувати вам до 30-35% рентабельності. Навіть маленька фабрика з виробництва ламінату здатна за один рік зробити до 15 млн. Квадратних метрів полотна. Витрати на відкриття своєї лінії, самої просто, будуть близько 20 млн. Рублів, а й це ще не вся сума.

Доведеться додати ще 30% на оренду і запуск цехів, юридичні питання, закупівлю сировини і оплату робочого персоналу. Погодьтеся, сума не така вже й маленька. Але навіть це ще не все складності. Труднощі, з якими стикаються всі бажаючі відкрити виробництво ламінату.

Найбільша проблема буде полягати у відсутності досить хорошої сировини, яке вітчизняні постачальники не завжди можуть запропонувати, та й знайти їх така ж важка задача в зв\’язку з їх невеликою кількістю. А то, що може бути запропоновано згодиться лише на ламінат економ-класу. Вам доведеться шукати сировину за кордоном і домовлятися про його постачання. Ще одна складність полягає у відсутності в законодавстві РФ стандартів виробництва цього товару.

А адже в його виробництві використовуються формальдегіди, що входять в основу ДСП плит, що робить це питання технології виробництва досить гострим. Вам доведеться орієнтуватися на виробників інших країн, де все стандартизовано законами. Документи, необхідні для відкриття виробництва ламінату. Щоб ваша справа обріло життя, вам доведеться придбати цілий пакет юридичних документів, ціна яких може досягати декількох тисяч доларів. До того ж це дуже тривалий процес, він може зайняти кілька років. Далі ми наведемо список організацій, які треба буде відвідати, щоб отримати заповітний дозвіл: мерія, її комісія щодо землевідведення, будуправління; пожежна служба, СЕС; комунальні підрозділи (енергетики, газовики, служба водопостачання, зв\’язківці). Після запуску в експлуатацію своєї фабрики, вам може бути потрібно документ з дозволом від екологічної служби та охорони праці.

Щоб не вбивати час на паперову тяганину і не витрачати гроші на пошук місця для цеху, можна придбати вже готове приміщення на деревопереробних заводи і почати своє виробництво. Приміщення, обладнання, сировину для виробництва ламінованих підлогових покриттів. Для того щоб почати вам буде потрібно близько 2,5 тис. Квадратних метрів приміщення. Яке повинно буде мати ряд характеристик, а саме: добре вентилюється, опалювальне і з мінімальними показниками вологості. Це необхідно для того, щоб ламінат вироблений вами мав низький відсоток браку, так як він не любить вологу. З обладнання же вам знадобитися: профільний двосторонній верстат, автоматична чистка, апарат упаковки, машина для подачі і завантаження, а так само укладання в штабелі.

Не виключена можливість в придбанні вантажної машини, для переміщення готових виробів. Постачальниками виробничої лінії на даний момент є: іспанська компанія (Barberan), німецька (Burkle) і московська (LEDINEK) та інші. Весь список постачальників трохи більше. Всього їх близько 15. А ось з представниками поставки сировини справа йде складніше.

Компаній, які можуть запропонувати якісні матеріали чотири: німецькі (Elesgo і Homanit), українська (Коростенський Завод МДФ) і вітчизняна (ЛПК МДФ). Персонал необхідний для виробництва ламінату. Вибір персоналу теж пов\’язаний зі складнощами, так як професійних працівників знайти досить складно, і вам доведеться вибирати найбільш підходящих працівників, щоб в подальшому відправити їх на навчання. Це необхідно у зв\’язку з тим, що робота передбачає обслуговування складної техніки. Почати потрібно з кадрів, які будуть обслуговувати, і займатися контролем всього процесу роботи виробничої лінії.

Точно складно сказати, скільки буде потрібно людина. Кращим виходом з цієї ситуації буде, дізнатися скільки людина має працювати за тим чи іншим апаратом. У роботі вашого цеху не обійтися без такого співробітника як електромонтер, він буде забезпечувати обслуговування та ремонт обладнання. Для зберігання готової продукції вам знадобитися склад і людина відповідальна за його функціонування.

Він повинен буде вести прийом товару, розосередження його на складі, видачу ломіната покупцеві, і до того ж може суміщати посаду машиніста автонавантажувача. Інша важлива особистість в штаті будь-якої виробничої компанії – постачальник. Де потрібно забувати і кадрах забезпечують роботу з клієнтами, і бухгалтерії. Простіше і з меншими витратами буде укладення договору з будь-якою організацією яка займається аутсорсінтогом, вона і буде вашою бухгалтерією. З визначенням кількості персоналу так само складно робити висновки. Найкраще найняти спочатку невеликий штат, і вже орієнтуючись на ваше виробництво його поступово поповнювати.

Як залучити клієнтів і збільшити збут. Створення і розвиток своєї дилерської мережі це простий і ефективний спосіб збуту свого товару. І краще почати цим займатися вже на етапі виробництва. У цьому бізнесі велика конкуренція і дуже багато часу йде на пошук своїх каналів збуту своїх виробів. Основними каналами збуту виступають великі мегамаркети, які здають в оренду свої торгові площі, різні оптовики, які містять свої магазини оздоблювальних матеріалів. Цей канал збуту має свої позитивні сторони і негативні. Мінус в тому, що ваша продукція може загубитися в морі пропозицій конкурентів, ну а плюс в тому, що це одна з небагатьох можливостей збуту, для щойно відкрилась.

Важливо, якомога тісніше спілкуватися з представниками оптових продажів, які часто люблять товар за нижчою ціною. Менш ефективний спосіб це: письмові розсилки, зустрічі з менеджерами з продажу Каталог crm система для малого бизнеса бесплатно, і т. д. Альтернативний метод полягає в відвідування різних виставок, на яких ви можете ознайомити потенційних покупців зі своєю продукцією, і укласти дуже вигідні угоди на поставки. Ще один спосіб – установка в багатолюдних місцях різних рекламних стендів і штендерів. За допомогою грамотного фахівця можна створити в інтернеті свій сайт, на якому будуть освячені всі ваші товари, і інша корисна інформація. Набирайте якомога більше своїх потенційних клієнтів в мережі.

Вони зможуть сформувати про вас позитивну думку. Для успіху у вашій справі буде потрібно не тільки запуск виробництва і персонал, але так само аналіз ринку, визначення до потреб ваших майбутніх клієнтів, а так само стратегічно правильна цінова політика. Але ключовим моментом стане: правильний маркетинг, відмінно продуманий бізнес план. Все інше лише справа часу!

Залишити відповідь