Як відкрити весільне агентство. Агентство, що пропонує послуги з проведення весільних церемоній, цікаво тим, що воно займається повною організацією події. Відкрити таку справу нескладно, маючи навички організатора і невелику практику в проведенні даних заходів, важливий день в житті молодят можна зробити незабутнім. Як відкрити весільне агентство з нуля. Агентство, що пропонує послуги з проведення весільних церемоній, цікаво тим, що воно займається повною організацією події. Відкрити таку справу нескладно, маючи навички організатора і невелику практику в проведенні даних заходів, важливий день в житті молодят можна зробити незабутнім. Як відкрити весільне агентство з нуля. Для початку Вам потрібно зареєструватися як ІП, в податковій інспекції за місцем проживання Вам дадуть інформацію про документах, які знадобляться для оформлення.
Після отримання свідоцтва, Ви вже можете організовувати своє весільне агентство. Потім потрібно визначитися, в якому приміщенні буде Ваш офіс. Бюджетним варіантом буде наймана квартира на першому поверсі якого-небудь будинку, або порожнє будову. Або, що ще простіше, можна все зустрічі з клієнтами проводити в ресторанах, це позбавить від зайвих витрат. Наступним кроком буде набір співробітників.
Найчастіше їх послуги потрібні в якийсь певний час, а не постійно, тому при укладанні договорів вказуйте в документах терміни роботи, умови оплати. Розмір гонорару, як правило, становить не більше 10% від повної вартості проведення заходу. Укладайте договори з компаніями, які мають відношення до весільної тематики. Це можуть бути салони краси, різні кафе, ресторани, точки з продажу квітів, перукарні.
Останнім часом все частіше користується попитом виїзна реєстрація, дізнайтеся у працівників РАЦСу, чи можуть вони працювати в даному напрямку, чи є у них досвід проведення виїзних церемоній одруження. Не зайвим буде запастися координатами професійних фотографів і відеооператорів. Дуже важливо вибрати гарну тамаду, від неї на 50% залежить якість проведеного вечора і подальший Ваш успіх. Не зупиняйтеся на першому кандидата, бажано провести кілька зустрічей, подивитися їх варіанти проведення свята, сценарії і лише потім зробити остаточний вибір і укласти договір. Можна спробувати укласти угоду з салонами з продажу весільної атрибутики: Ви їх рекомендуєте своїм клієнтам, а салони, в свою чергу, роблять їм знижку. Для оформлення договорів Вам потрібно буде придбати папір, комп’ютер і різні письмове приладдя.
Зробіть буклети в друкарні, візитки, подайте рекламу в ЗМІ. Прописуйте особисті дані Ваших клієнтів, вкажіть, що в разі невиконання якихось послуг, вони зобов’язані виплатити неустойку. Такі договори не потрібно завіряти нотаріально, достатньо підпису. Закупити все необхідне для оформлення залів: наприклад, балони з гелієм, стрічки з тканин, бутоньєрки, прикраси на машину. Вам потрібно буде знайти музичний супровід. Як варіант можна запрошувати музикантів або використовувати самому комп’ютер для відтворення музики – все залежить від бажання замовника.
У такого бізнесу є ряд переваг: – Немає особливих вимог до ліцензування; – Спрощена система податків; – Спостерігається позитивний рух на ринку (всі частіше для організації заходів люди звертаються до професіоналів своєї справи); – Досить слабка конкуренція; – Ймовірність постійного збільшення доходу за рахунок розширення послуг, що надаються в організації весіль. Але є і недоліки: – У весіль спостерігається сезонність (влітку весіль більше, ніж взимку); – При роботі з організацією даних заходів немає поняття «вихідні дні»; – Новизна бізнесу – багато людей не знають про такі послуги, тому потрібно багато займатися рекламою; – Нереальність прямих продажів – досить вузький сегмент клієнтів, доводиться, подавши рекламу і уклавши договори з різними компаніями, сидіти в очікуванні замовлень.