Як відкрити тютюновий кіоск – бізнес план

Як відкрити тютюновий кіоск – бізнес план. Тютюнова продукція займає великий сегмент на ринку Росії. Незалежно від високих цін на тютюнову продукцію і їх постійне зростання, пропаганду здорового способу життя, люди продовжують палити. Отже, продаж сигарет – досить вигідна справа, і багато підприємці хочуть відкрити тютюновий кіоск. Тютюнова продукція займає великий сегмент на ринку Росії. Незалежно від високих цін на тютюнову продукцію і їх постійне зростання, пропаганду здорового способу життя, люди продовжують палити.

Отже, продаж сигарет – досить вигідна справа, і багато підприємці хочуть відкрити тютюновий кіоск. Само собою, що відкриття тютюнового кіоску не принесе миттєву вигоду підприємцю, але, якщо підійти до справи грамотно, до дрібниць продумати бізнес-план по відкриттю кіоску з продажу тютюнової продукції, то через невеликий час, стабільний розвиток і дохід власнику гарантовані. Як відкрити тютюновий кіоск з нуля? Відкриття кіоску з продажу тютюнової продукції має ряд переваг: 1) Тютюнова продукція може довго зберігатися і при цьому не зіпсуватися; 2) Для перевезення і зберігання товару не потрібні особливі умови; 3) Не обов’язково брати в оренду велику торгову площу; 4) Чи не складно легалізувати діяльність, немає ніяких особливих умов для ведення бізнесу. Потрібно тільки дотримуватися закону, який забороняє відпускати тютюнову продукцію особам, які не досягли 18 річного віку. Тепер розглянемо детально, яким чином організувати торгівлю тютюновою продукцією в павільйоні з максимальним прибутком.

Як оформити тютюновий кіоск? Для відкриття точки з торгівлі сигаретами, згідно із законами, ліцензія не потрібна. Для початку роботи потрібно зареєструватися як ІП або ТОВ. Оформлення даної процедури займе приблизно місяць. Єдині документи, які будуть перевіряти регулярно органи податкової інспекції – це звіт платника єдиного податку, відповідно до загальних правил ведення підприємницької діяльності.

Якщо Ви будете без запізнень оплачувати податок на поставлений дохід і дотримуватися чинного законодавства, то проблем з податковою службою не буде. Приміщення і розташування. Для відкриття тютюнової точки зовсім не обов’язково орендувати велику площу для торгівлі, це, безсумнівно, великий плюс. Невеликий кіоск буде дуже зручний для процесу роботи продавцям, і при покупці – покупцям. Для установки необхідного обладнання, розміщення вітрини і робочого місця продавця такого кіоску буде цілком достатньо. Головний фактор, від якого залежатимуть продажу – місцезнаходження кіоску.

Його треба розміщувати там, де потім і прохідність людей найбільш висока, наприклад, це можуть бути зупинки автобусів, станції метро, ринкова площа. Бажано, щоб поблизу не було конкурентів, і щоб кіоск працював повний день, тому що продажі в той час, коли люди йдуть на роботу або повертаються додому – складають чималу частину прибутку. Асортимент. Важливо, щоб в асортименті присутні сигарети різної цінової категорії, на будь-який смак і вибір.

На вітрині вони повинні бути виставлені рівно, по порядку, з чіткими цінниками, видними здалеку. Потрібно враховувати, що деякі люди курять витончені, витончені сигари і сигарили. У продажу повинні бути всі складові для задоволення потреб такого роду клієнтів: тгрнки, сорти тютюну різної вартості, вишукані запальнички. Досить вигідно як постійних покупців мати таких клієнтів, тому важливо, щоб подібного роду продукція була на самому видному місці на вітрині. Важливий елемент асортименту тютюнової точки – це кальяни і супутні товари до них. З огляду на, що в даний час кальяни дуже популярні серед людей різного віку, їх наявність принесе безсумнівну прибуток. У павільйоні обов’язково повинні бути сірники, прості запальнички, попільнички та інші дрібні приналежності.

Устаткування для відкриття тютюнового кіоску. Складного обладнання тютюновий кіоск не вимагає. Потрібно буде придбати сейф, в який будуть складати виручку щодня. Касовий апарат теж обов’язковий. Досить витратним буде хьюмідорную шафа – в ньому зберігаються сигари; для їх довгого зберігання потрібні певні температури вологості і повітря, які цю шафу постійно підтримує. Звичайні сигарети можна зберігати в повітронепроникної упаковці довгий час без їх псування. Скільки коштує відкрити тютюновий кіоск?

Розрахувати, скільки точно обійдеться відкриття тютюнової точки складно, для цього потрібен час і достатню кількість вступних даних. Але за приблизними середніми підрахунками для відкриття такої діяльності буде потрібно близько 100 тис. Доларів. Так як на обслуговування павільйону не потрібно великих витрат, то товар в ньому буде за привабливішою ціною, ніж в магазині, і при правильному розташуванні кіоску, така точка швидко набирає обертів. Чи вигідно відкрити тютюновий кіоск? Звичайно, в перші місяці прибуток буде нестабільна, постійний дохід кіоск почне приносити приблизно через рік. Перший час точка буде активно залучати клієнтів, розкручуватися, про прибуток говорити буде рано.

Але з часом павільйон почне радувати виручкою свого володаря і приносити стабільний дохід.

Залишити відповідь