Як відкрити тренажерний зал

У наш час питання здорового способу життя стають дедалі популярнішими для населення. Усі говорять про те, що потрібно правильно харчуватися та займатися спортом. Це сприяє не тільки збереженню здоров’я, але і придбання красивої фігури. Ходити до тренажерної зали стало дуже модно. Цільова аудиторія різноманітна: чоловіки та жінки, молодь та населення середнього віку. Саме тому клуб зі спортивними снарядами та тренажерами можна перетворити на прибуткову цікаву справу, незважаючи на досить високу конкуренцію в наш час.

Тренажерний зал або фітнес центр

Існує два якісно різні формати даного бізнесу. Перше – відкриття фітнес клубу з величезним спектром послуг, починаючи від банальних бігових доріжок та велотренажеров і закінчуючи шикарним басейном із солярієм. Але ми зупинимося більш бюджетному варіанті – тренажерний зал, у народі – «гойдалка». Тому, що таку послугу зможуть дозволити собі не тільки люди з високими доходами, а й середній шар населення. Він теж дуже зацікавлений у здоровому способі життя, дотримується моди і хоче виглядати красиво. Якщо проаналізувати ринок спорту послуг, то саме ніша малобюджетних недорогих спортивних закладів заповнена недостатньо. Попит на такі варіанти зростає найшвидшими темпами.

Необхідне обладнання

Після юридичного оформлення та оренди відповідного приміщення, вам належить найголовніше – підбір та купівля необхідних спортивних снарядів та обладнання. Їхній набір повинен максимально відповідати смакам та бажанням майбутніх гостей. Однак, якщо враховувати простий бюджетний варіант вашого закладу, не слід купувати дорогого обладнання. Та й окупляться вони не скоро. Один зал у 30 квадратних метрів імовірно має бути обставлений таким набором тренажерів:

— 2 бігові доріжки;

— 6 шведських стінок;

— 3 велотренажери;< /p>

— 2 комплексні силові тренажери;

— 4 тренажери для преса;

— плюс необхідні дрібні снаряди ( гантелі, м’ячі тощо).

Середня вартість такого набору може становити 30 000 $. Щоденний дохід, включаючи абонементські та одноразові відвідування, може сягати $400.

Реклама

Такого роду бізнес має свої маркетингові особливості, без використання яких неможливо досягти успіху. Спортивний клуб має просуватися постійно. Насамперед, потрібно подбати про створення конкурентних переваг, щоб забезпечити себе клієнтами. Ось деякі способи реклами:

— рекламні ролики на місцевому радіо;

— листівки, реклама на бігбордах, банерах та дошках оголошень;

— власний сайт з найбільш повною та зрозумілою інформацією;

— інформація на міських форумах та в соціальних мережах;

— ну і звичайно ж, грандіозне відкриття з конкурсами та призами.

Таким Таким чином, ви будете готові до відкриття тренажерного залу. На старті потрібно буде вкласти досить велику суму грошей,

Залишити відповідь