Як відкрити тир?

Індустрія розваг є дуже затребуваним та прибутковим напрямком підприємництва. Люди готові витрачати чималі гроші для якісного та цікавого проведення часу. Хтось захоплюється грою в більярд, боулінг, деякі люблять відвідувати роллердром або літати в аеротрубі. У цій статті ми розповімо вам – як відкрити тир із використанням пневматичної зброї, як один із видів розваг сучасної людини, яким цікавляться і дорослі, і діти.

Отже, щоб відкрити тир необхідно:

1. Зареєструвати свій вид діяльності у державних інстанціях. На щастя, ліцензія на пневматичну зброю не потрібна.

2. Продумати місце розташування. Розташовуйте тир у місцях відпочинку людей – торгово-розважальні центри, парки відпочинку, набережні, центр міста. Адже чим більше клієнтів тим вищий ваш прибуток. Приміщення не повинно бути велике, головне щоб його довжина становила не менше 10 м. Стіни слід обладнати кулеуловлювачем, що виключить можливість рикошету при стрільбі.

3. Устаткування. Воно вважається найвитратнішою статтею витрат, сюди входять: стійки для стрільби, пневматичні гвинтівки та пістолети (від 50$ за штуку), а також статичні та динамічні мішені (ті, що рухаються). Крім всіх відомих паперових гуртків, які ви можете роздрукувати на принтері як мішені, ними можуть бути банки з-під напоїв, різні рухомі фігурки, макети тварин, людей (від 5$ за штуку). Для нормального функціонування тиру необхідно придбати щонайменше 5 одиниць всілякої зброї. Придбати його можна у спеціалізованих інтернет-магазинах або безпосередньо у виробника.

4. Персонал. Спочатку ви можете самостійно займатися всіма справами для того, щоб ви могли відстежити очікуваний прибуток. Через якийсь період можна найняти адміністратора. Дуже важливо – пояснювати правила безпеки використання зброї кожному клієнту, бути доброзичливим та комунікабельним.

5. Реклама. Вона є ключовим моментом у веденні будь-якого бізнесу. Зробіть яскраву вивіску, яка привертатиме увагу потенційних клієнтів, роздавайте флаєри, продумайте всілякі акційні пропозиції, конкурси, заохочення та призи, просуйте свій тир в інтернеті, соціальних мережах. а окупитися капіталовкладення можуть вже протягом декількох місяців. Постійно вносите щось нове в цей вид розваг. Почавши добре заробляти в асортимент знарядь для стрільби, можна додати арбалетну і лучну зброю, що рано чи пізно знайде своїх шанувальників. справі не потрібне. Наважуйтесь! Успіхів!

Організація польотів на повітряній кулі

Усю свою історію людство мріяло парити в хмарах, дивитися на землю з висоти пташиного польоту. Звісно, ​​такі бажання породжували різні винаходи. Про один із них ми розповімо вам у нашій статті. Організація польотів на повітряній кулі здатна принести не лише добрий дохід засновнику, а й дарувати людям щастя, екстремальні відчуття та свободу.

Повітряна куля – це апарат для польотів, його ще називають аеростат. Поділяються на 3 види: монгольф’єри (використовують нагріте повітря), шарльєри (наповнені якимось легким газом – гелій або водень) та роз’єри (які використовують одночасно газ та повітря в різних оболонках). На сьогоднішній день найбільш популярним для спортивних і демонстраційних польотів вважається перший вид. Злітає шар за допомогою розігрітого в пальнику повітря. Він значно легший за холодний, тому й піднімається. Якщо висота аеростата стає занадто великою, інструктор через особливий клапан в оболонці випускає трохи гарячого повітря назовні і куля починає опускатися. Часто в аеростат вміщується до чотирьох осіб. Температура повітря не є основним фактором для підйому в небо повітряної кулі, адже він може літати і в спеку, і в мороз. А ось сильний вітер або опади можуть стати досить серйозним аргументом для того, щоб скасувати політ. бізнесу. Сюди входить: оболонка, газовий балон у чохлі, блок пальників, кошик для розміщення пасажирів та вентилятор. Вартість якісного комплекту від надійних виробників становить приблизно 40 — 50 тис. $;

— узаконити свою діяльність і подбає про наявність усіх дозволів та документів;

— спеціально навчена людина. Ви можете відправитися на підготовчі курси самостійно, навчити найманого працівника або знайти вже готового спеціаліста. Адже для того, щоб здійснювати польоти в інструктора має бути свідчення пілота; місце для зберігання кулі. Відмінним варіантом може стати звичайний гараж;

— транспорт, який буде підвозити спорядження до необхідного місця, також привозити та відвозити клієнтів після польоту;

— приміщення для організації офісу, в якому прийматимете замовлення потенційних клієнтів;

—реклама послуг, що надаються. Варіантів дуже багато — власний автомобіль, телебачення, соціальні мережі, інтернет сайт, оголошення в друкованих виданнях, реклама на пілларсах. необхідно замінювати через кожні чотириста годин ширяння. Прогулянка під хмарами довжиною в годину може обійтися замовникам починаючи від 300 $ на двох (залежить від регіону). Звичайно, капіталовкладення на початковому етапі не малі але, як кажуть, політ на повітряній кулі можна порівняти тільки ще з одним польотом на повітряній кулі. Тому охочі скористатися вашими послугами обов’язково знайдуться. Додатковим джерелом доходу можливо розміщення реклами на власному аеростаті. Успіхів!

Залишити відповідь