Як відкрити тату салон

Як відкрити тату салон. Вже давним давно слово татуювання асоціювалася з кримінальниками. На сьогоднішній час слово татуювання стала одним з найбільш модних прикрас людського тіла. Назва у нього теж змінилося – тепер це вид живої графіки, а по простому називається тату. А якщо на них є запитай, то потрібно скоріше відкривати бізнес на цьому, відкривши свій салон тату. Відкриття даного салону може стати досить таки прибутковим підприємством, тільки якщо ви будете враховувати всі нюанси цього бізнесу в процесі роботи. Що потрібно, щоб відкрити тату-салон? Для початку, якщо мова йде тільки і діяльності тату салону нелегального (зрозуміло) потрібно правильно оформити документи.

Перший крок – зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця, або організувати своє ТОВ. З огляду на те що ви будете працювати самі і з приватними особами, рекомендую вам вибрати ВП. Так вигідніше і простіше в плані оподаткування. Другий крок. Визначимо перелік послуг, які надаватиме ваш тату салон. Це все тому що безпосередньо на нанесення татуювання ліцензію отримувати не потрібно, а ось якщо ви хочете робити додаткові послуги, наприклад прокол вух, пірсинг, в цьому випадки ліцензія вам буде необхідна. Третій крок. Потрібно знайти відповідне приміщення для тату салону. Не варто забувати, що до даних закладам СЕС висуває особливі вимоги.

Крім природного окремого входу, де буде тату салон, потрібні ще миючі підлоги, стіни і стеля. Все це допоможе вам підтримувати стерильні умови для надання послуг клієнтам. Зазвичай тату салон має площу не менше 25-30 кв. м. Необов’язково це має бути автономне приміщення. Дуже не найгіршим варіантом буде оренда 1-2 кімнат в перукарні або центрі спортивному.

Тому що їх відвідувачі це і ваші потенційні клієнти. А щоб ви могли залучати якомога більше клієнтів до себе, зробіть як небудь незвичайний стиль, прикрашайте його і креатівьте. Далі вам потрібно буде придбати потрібні вам інструменти та витратні матеріали. У початковий комплект обладнання для тату салону потрібні спеціальні тату – машини, фарби, набори голок, мазі для дезінфекції, ескізи малюнків, серветки, і багато іншого. Постачальників які зможуть вам доставити обладнання для вашого тату салону можна легко знайти в інтернеті. Не потрібно економити на одноразових матеріалах витратних.

Коли ви роботі з вашими клієнтами, потрібно обов’язково дотримуватися стерильну чистоту і використовувати тільки одноразовими голками і рукавичками. Дуже важливим пунктом буде придбання зручного крісла, наприклад такі як у стоматологів, в них будуть знаходитися ваші клієнти під час нанесення татуювання. Також було б непогано мати комп’ютер для зберігання інформації, графічної бази тату, і обробляти різні зображення. Ще раз нагадаємо про вимоги санепідемстанції в діяльності тату салону. Якщо СЕС виявить у вас які-небудь порушення в вашому тату салоні, швидше за все будуть великі штрафи може навіть зайти до закриття салону.

Початковий комплект обладнання тату салону вийде вам приблизно в 700 доларів, ціна вже більш якісного та професійного обладнання буде коштувати 3000 – 4000 доларів. Професійний майстер – це запорука успіху будь-якого тату салону. Навіть якщо не звертати увагу на те що в кожному місті є безліч курсів де легко освоїти цю спеціальність, але все одно щоб робити професійні татуювання потрібні роки тренувань. Переробити малюнок ще ладно, а от якщо доведеться стерти його якщо раптом що щось піде не так це вам швидше за все не вдасться. Тому беріть на роботу майстрів. При тому бажано щоб він був з великим бажанням творити і мислити творчо. Запам’ятайте, якщо майстер хороший до нього будуть їхати навіть на край міста.

Організована грамотно рекламна компанія допоможе вам на перших порах залучати якомога більше клієнтів. Нового тут ви нічого не побачите: В інтернеті, в ЗМІ, білбордах, рекламних щитах, роздача флаєрів і розклеювання листівок. Якщо у вас буде можливість, то буде добре брати участь у виставках різних і майстер класах. Прибутковим чи буде вам тату салон? зможе показати тільки час, який буде множитися на кількість зусиль по майстер класу і його просуванню. Маленька татуювання яка розміром приблизно з пачку сигарет принесе вам 100 доларів чистого прибутку, а ось вартість татуювання на всю спину або руку (залежить від складно малюнка) може бути до 3000-5000 доларів.

Залишити відповідь