Як відкрити свій торговий кіоск

Як відкрити свій торговий кіоск. Дрібна оптова торгівля поза обіцяє підприємцю високої прибутковості, але зате здатна забезпечити того, хто вже отримав певний досвід ведення такого роду бізнесу і дізнався його деякі секрети. Відкривши свій власний кіоск один раз, створювати нові торгові точки буде вже не так важко. Дрібна оптова торгівля поза обіцяє підприємцю високої прибутковості, але зате здатна забезпечити того, хто вже отримав певний досвід ведення такого роду бізнесу і дізнався його деякі секрети. Відкривши свій власний кіоск один раз, створювати нові торгові точки буде вже не так важко. Що знадобиться: спеціальний дозвіл від місцевої адміністрації та органу пожежної інспекції; свідоцтво про реєстрацію ІП (індивідуальний підприємець); приміщення під майбутній торговий кіоск; комплект торгового обладнання (включаючи касовий апарат); спеціальний персонал; Покрокові дії. Для початку підберіть місце для майбутнього кіоску, враховуючи особливості прихильні для вуличної торгівлі. По-перше, у вас повинна бути можливість підключитися до електрики і іншим комунікацій і по – друге, відсутність конкуренції на обраної вами території.

Останнє важливо з точки зору, як економіки, так і з міркувань вашої безпеки – дізнатися про сформовані традиції потрібно заздалегідь. Отримайте дозвіл на монтування торгового приміщення, заяву до відділу архітектури та відділу торгівлі місцевої адміністрації. Отримавши згоду, зареєструйтесь як ІП в податковій інспекції. Завчасно заручитися згодою співробітників пожежної інспекції. Придбайте кіоск.

Організуйте доставку і установку торгового приміщення невибраний вами місці – вся робота займе щонайбільше кілька днів, хоча і потребують залучення робочої сили і певної техніки. Підключіть до кіоску електрику, при цьому уклавши договір з постачальником електроенергії. Придбайте торгове обладнання для ларька – лотки, металеві стелажі, холодильник і ваги. Також обов’язково потрібно придбати касовий апарат, який так само потрібно зареєструвати в податковому органі. Такого обладнання вам цілком буде досить. Найміть персонал, який буде працювати у вашому кіоску, досить двох продавців, які будуть працювати в зміни. Багато власників такого бізнесу вважають за краще працювати в кіоску самостійно.

Стверджувати те, що найманий вами фахівець буде працювати ефективно можна лише в тому випадку, якщо зарплата буде складатися з його окладу і відсотка прибутку за зміну.

Залишити відповідь