Як відкрити суші-бар

Раніше ми вже писали про те, як відкрити бізнес на суші вдома. Це цікава та успішна справа. Сьогодні хотілося б дати кілька порад щодо відкриття суші-бару. А чому б і ні? Тільки уявіть, Ви – власник японського фешенебельного ресторану або затишного кафе для любителів азіатської їжі. Добре звучить! І це справді прибутковий бізнес на думку експертів. Якщо грамотно організувати такий заклад, його рентабельність становитиме понад 60%, а вкладені гроші окупляться вам за два роки.

Експерти радять відкривати суші-бар. Чому?

Ви, звичайно, можете сказати, що це дорога екзотична їжа, яку не всі люблять. Щоб створити відповідний інтер’єр – потрібні великі вкладення. І взагалі, як це все складно і ризиковано. Краще відкрити італійський ресторан чи пропонувати європейську кухню. І в той же час, суші, разом з піцою та стейками, стоїть у перших рядах за популярністю у всьому світі. А в поєднанні «калорійність-корисність-ситність» — займає перше місце.

І так, ЧОМУ:

— це досить новий бізнес, ви легко зможете знайти цікавий маркетинговий хід та родзинку свого закладу. Це забезпечить хороший старт.

— насправді суші люблять майже все населення. Або за хороший смак (риби з рисом дійсно дуже вдало поєднуються) або ж – це данина моді. У будь-якому випадку роли – дуже смачна та популярна їжа.

— у наш час, це не найдорожча та важкодоступна їжа. Продукти для суші можна купити у будь-якому великому маркеті. Але ви будете закуповувати найякісніші риси, рибу та імбир за оптовими цінами у великих постачальників. Знайти таких дуже легко навіть у маленькому місті. Дохід однієї порції ролів може досягти 150-200%. Люди готові платити за модну «Філадельфію» чи «Каліфорнію»

— інтер’єр ресторану не такий вже й складний. Якщо добре подумати, то японське кафе обставити ще простіше, ніж, скажімо, англійський паб. Не потрібні шикарні, дорогі або антикварні меблі. Тут знадобиться проста лаконічна фурнітура, червоні або білі стіни та крапельку азіатського декору. Можливо, ми вас вже переконали? Додамо ще кілька порад для повного успіху.

Велика перевага відкриття суші-бару – не потрібно закуповувати багато техніки для готування. В основному, ви готуватимете холодні закуски. Але все ж таки, дещо придбати потрібно. Обов’язково купіть професійну рисоварку. Якість товару – запорука успіху. Також не заощаджуйте на сировину (риба, імбир, соуси). Ваші роли повинні бути найсмачнішими в місті.

Ще запасіться хорошими холодильниками, у тому числі з вітринами для демонстрації ваших кулінарних шедеврів.

Дуже було б знайти приміщення в людному місці, центрі міста. . Цілком достатньо буде і маленької зали. Цікавий барна стійка і кілька затишних диванів залишать задоволеними багатьох відвідувачів. Відповідний колорит в одязі офіціантів та барменів завжди надає інтерес і впевненість про високу якість закладу з боку клієнтів.

Таким чином, якщо ви маєте гроші та хочете, щоб вони працювали на вас, чому б не вибрати ресторанний бізнес. Незважаючи на жодну кризу, люди завжди хочуть провести час із комфортом, смачно поїсти. Ваш суші-бар стане чудовим місцем для приємного відпочинку для тих, хто закоханий у екзотичну японську їжу – суші.

Залишити відповідь