Як відкрити спа-салон і скільки коштує

Як відкрити спа-салон і скільки коштує. Сучасні дівчата сьогодні можуть дозволити собі похід в спа-салон. Там роблять дуже приємні послуги з масажу, оздоровлення і харчування шкіри, волосся, тіла. Серед різновидів послуг: масаж, ароматерапія, обгортання, діагностика проблем шкіри, обличчя та волосся. Також салон можна використовувати сумісний з перукарнями послугами. Сучасні дівчата сьогодні можуть дозволити собі похід в спа-салон. Там роблять дуже приємні послуги з масажу, оздоровлення і харчування шкіри, волосся, тіла.

Серед різновидів послуг: масаж, ароматерапія, обгортання, діагностика проблем шкіри, обличчя та волосся. Також салон можна використовувати сумісний з перукарнями послугами. Салони з спа-процедур бувають: міського типу; ЗАГОРОДСЬКА типу; східного типу. Салони в місті знаходяться в бізнес-центрах або просто як салони окремо, заміські розміщують в санаторіях. На даному етапі часу салонів безліч і ті послуги, які вони надають користуються шаленою популярністю, незважаючи на те, що компанії мають різну структуру і надають різні методики послуг. Реєстрація спа-салону. Реєструвати свій салон можна по різному.

Якщо там немає медичних послуг, то реєстрація буде приватної, а якщо є, то як юридичну особу. Потрібно ще й отримувати ліцензію на проведення медичних послуг. Необхідно враховувати такі коди КВЕД як: 93.02. Послуги перукарської справи 93.04 Оздоровчі заходи 93.05. Послуги для персональних клієнтів; 85.14. Послуги з оздоровлення; 85.14.1 Послуги середнього медперсоналу 85.12. стажування медиків Перелік послуг спа-салону. Косметичні послуги, перукарні, медичні.

Косметичні послуги в спа-салоні. Косметичні послуги надаються косметологом. Спеціаліст вищої категорії повинен вміти і знати все про свою справу, роботі яку він виконує. З огляду на те, що косметичні послуги пов’язані з медициною, вони повинні мати на увазі документ, що надає право працювати в цій сфері, інакше це загрожує життю і здоров’ю, а також закриття салону., Що не має ліцензії на роботу.

Надання косметичних засобів і догляду написані в наказі МОЗ РФ № 381 – н. Косметичні послуги діляться за напрямками: Працівниками мають середню освіти «медсестри» надають послуги з: мануальної терапії; поверхневі пілінги. «Терапевтичну косметологію» надають лікарі-дерматологи: електроепіляція тіла; хімічні пілінги; спа-процедура тіла і особи; методи ін’єкцій; виписка рецептів, діагностика. Прості медпослуги масажу, обгортання, чищення особи і тд. що відносяться до галузі високого профілю виконують люди з вищою медосвітою, кваліфікованим лікарі. Такий вид послуг у спа-центрах, в законі погано розглянуто.

До всього іншого виникає маса складних послуг з надання послуг. Іноді процедури, які виконуються, наприклад, татуаж особи, не зовсім схожий з медпослугами салону. Виконувати вид послуги можуть тільки лікарі, а не люди-любителі, тому варто зайвий раз подумати про це. Де взяти гроші? Якщо зважилися відкрити салон, потрібно спершу вивчити місце його розташування. Намагайтеся це враховувати, а після ясно та чітко роз’яснити в банку, щоб знати точну суму на бізнес яку ви збираєтеся займати.

Залишити відповідь