Як відкрити солярій або студію засмаги – з чого почати

Як відкрити солярій або студію засмаги – з чого почати. Не так давно у нас в Україні з’явився новий вид бізнесу студії засмаги (солярій). Практично відразу, цей вид бізнесу став затребуваним і популярним. Всім хочеться мати гарне засмагле тіло, тому штучний ультрафіолет, це вихід. У Україні студій засмаги (солярії) достатню кількість.

Якщо ви зважитеся відкрити студію засмаги (солярій), то треба розглянути всі за і проти розібратися в тонкощах, цього бізнесу. Не так давно у нас в Україні з’явився новий вид бізнесу студії засмаги (солярій). Практично відразу, цей вид бізнесу став затребуваним і популярним. Всім хочеться мати гарне засмагле тіло, тому штучний ультрафіолет, це вихід. У Україні студій засмаги (солярії) достатню кількість. Якщо ви зважитеся відкрити студію засмаги (солярій), то треба розглянути всі за і проти розібратися в тонкощах, цього бізнесу. Це, досить перспективний і розвивається вид бізнесу, не залежно від пори року зима, літо, весна або осінь людям хочеться мати засмагле тіло.

Студія засмаги різні види послуг, можна скористатися атозагаром або отримати шоколадно золотистий колір шкіри. Солярії бувають як вертикальні, так і горизонтального положення, з масажними функціями. Якщо ви все таки зважитеся відкрити студію засмаги, то окупиться ваш бізнес в межах 10 місяців. Витрати на відкриття та обслуговування порівняно невеликі, тому можна впевнено ще раз додати, що це перспективно прибутковий віт бізнесу. Звичайно, тут є свої проблеми, основне – дуже висока конкуренція.

Фінансувати цю справу вигідніше зі своєї кишені не буде проблем ні з банком, ні з компаньйоном. Різновид послуг, що надаються не велика. З цього при економічних коливаннях, коли рівень доходу у населення падає йому стає не до засмаги. Відповідно все це відбивається на фінансовому становищі студії засмаги.

Сума стартового капіталу. У справі (бізнесі) потрібні грошові вливання, початковий капітал залежить від ваших можливостей. Для того, що б студія засмаги успішно розвивалося, вам доведеться залучити, зацікавити, заможних клієнтів. Для початку зняти в центрі затишну кімнатку вона встане вам в доларів 800, закупити солярію, це приблизно, від 4 до 5 тисяч американських гривень. Будите розширюватися далі, доведеться докупити як мінімум 5 апаратів різної модифікації, вартість яких обійдеться десь в 50 тисяч доларів. Основні витрати.

1) Купити солярій; 2) Оформити приміщення; 3) Закупити необхідні товари; 4) Купити стильні меблі; 5) послуги фіто триває. Вибір приміщення. Найбільш вдале місце для відкриття студії засмаги, це обласний центр. Бажано в обжитих районах або в центрі міста. Досить вигідно відкрити студію по сусідству з фітнес клубом або салоном краси. Звичайно, буде проблематично відкриватися в цих місцях, так як там дуже велика конкуренція, але якщо все вийде, швидка розкрутка вашого салону забезпечена.

Перелік необхідних документів для відкриття студії засмаги. Для початок вам доведеться оформити документи як індивідуальний підприємець або як юридична особа. Залежно яка кількість працівників у вас буде працювати. Якщо ІП, то не більше трьох осіб. Вам знадобиться дозволу Держпожежнагляду, Росспоживнагляду і відповідно СЕС. Устаткування для солярію. Наворочений солярій варто 20 тисяч уе, на початковому етапі його напевно не варто брати. Є обладнання з більш прийнятною ціною, в 10 – 11 тисяч доларів.

Купуйте, горизонтальні і вертикальний солярій. Необхідний персонал. Вам знадобиться один консультант, адміністратор, прибиральниця, бухгалтер. Буде потрібно одяг з символікою салону. З додаткових послуг, ви можете надавати послуги масажу, манікюру, педикюру. Індивідуальні фірмовий стиль підкреслять засмаглі співробітниці.

Якщо ви склали грамотний бізнес план, де розписаний кожен крок, всі нюанси, всі прорахунки і недоліки, залишається за малим, відкрити свою студію засмаги.

Залишити відповідь