Як відкрити скалодром

Як відкрити скалодром. Екстрім – як спосіб боротьби з нервовою напруженістю і втомою, як відпочинок і розвага, і нарешті, як отримання адреналіну. Екстремальні види спорту забезпечують викид ендорфінів, що дає людині відчуття радості, ейфорії, спокою, комфорту. Виникає потреба в отриманні нових порцій адреналіну і люди їдуть в гори, Займаються парашутним спортом, ганяють на високих швидкостях і т. п. Сьогодні, коли дефіцит часу – це бич, поїздка в місця активного відпочинку багатьом не доступний. Ненадовго відволіктися від шаленого ритму допоможе заняття в скалодромах. Екстрім – як спосіб боротьби з нервовою напруженістю і втомою, як відпочинок і розвага, і нарешті, як отримання адреналіну. Екстремальні види спорту забезпечують викид ендорфінів, що дає людині відчуття радості, ейфорії, спокою, комфорту. Виникає потреба в отриманні нових порцій адреналіну і люди їдуть в гори, Займаються парашутним спортом, ганяють на високих швидкостях і т. п. Сьогодні, коли дефіцит часу – це бич, поїздка в місця активного відпочинку багатьом не доступний.

Ненадовго відволіктися від шаленого ритму допоможе заняття в скалодромах. Цей активний і увлекательнийвід спорту став дуже популярним, допомагає підтримувати фізичну форму, відпочити від повсякденних справ, зарядитися бадьорістю. Тож не дивно, що інтерес до скалодром виявляють і бізнесмени. Адже нестачі в клієнтах в цьому виді бізнесу немає, він здатний приносити хороший постійний дохід. Що таке скалодром? Скалодром – це штучна скеля (стіна) висотою кілька метрів.

Вони бувають готовими фірмовими, деякі будують скеледроми самостійно, буває так само швидкомонтована стіна. Складність траси скалодрома може бути різною. Як реалізувати проект? Спочатку треба продумати всі аспекти: приміщення (оренда або власність, а можливо і відкритий майданчик), розташування скеледромі, його розміри, висоти (оптимальна 7-12м), конструкція, вентиляція, інвентар, екіпірування на прокат. Знайти досвідченого підрядника для монтажу конструкцій, залучити досвідчених скелелазів для створення маршрутів і «трас» (це забезпечить надійність і безпеку, і можливість змінювати маршрути, їх складність). На ринку вже існують фірми, які пропонують скеледроми «під ключ».

Це дає можливість гарантійного обслуговування. Підібрати в штат досвідчених інструкторів-тренерів і адміністраторів. Адже їм доведеться працювати і з новачками, і з досвідченими, і з дітьми. Конкуренція в цьому бізнесі досить низька, тому старт даного бізнесу досить високий. Принцип роботи бізнесу – скалодром.

Скалодром відноситься до атракціонів і ліцензія тут не буде потрібно. Скалодром може відвідувати будь-який бажаючий. Тут потрібно вибрати розумну цінову політику. Курс для початківців складається з 8 занять (це 30-40% всього доходу). Для постійних клієнтів, як правило, діють знижки.

Можна проводити корпоративні та дитячі заходи. Продумати години роботи: тут потрібен гнучкий підхід (зима-літо; будні і вихідні дні). Рентабельність бізнесу. Підхід в організації бізнесу повинен бути ретельним і грамотним. Продумати рекламу, політику розвитку. Це допоможе досить швидко розвинути бізнес і забезпечити хороший прибуток. Проект окупається приблизно через 2 роки.

Це залежить від місця розташування, розмірів скеледромі, контингенту, на якого ви орієнтуєтеся, вартості проекту. Проект «під ключ» імпортного обладнання приблизно 28-35 тис. грн. за 1м., вітчизняного – від 10 тис. грн. Скалодром приносить прибуток і задоволення.

Залишити відповідь