Як відкрити школу віндсерфінгу

Віндсерфінг як вид спорту та проведення часу стрімко набрав популярність на початку 80-х минулого століття. Після кількох років стабільного інтересу до віндсерфінгу зростання популярності дещо знизилося, а сьогодні він знову на підйомі!

Як відкрити школу віндсерфінгу

Цьому є кілька пояснень. По-перше – підвищення адреналіну та незабутні відчуття при ковзанні хвилями зі швидкістю 30 миль на годину. А по-друге – це досить не дорогий вид спорту та відпочинку, оскільки як тільки обладнання та навчання були оплачені, нових витрат не передбачається.

Приватну школу з віндсерфінгу найкраще, природно, відкривати у жвавому туристичному районі. Перший крок на шляху відкриття цього бізнесу – пошук віндсерферів або професійних інструкторів. Звичайна практика оплати такої співпраці – відсоток вартості навчання клієнтів.

Після оренди приміщення та закупівлі обладнання, наступний момент, про який ви повинні подбати – страхова відповідальність, у зв’язку з потенційно небезпечним характером цього виду спорту. Як додаткове джерело доходу, можна здавати обладнання в оренду відпочиваючим.

У принципі, за умови гарної «прохідності», школа віндсерфінгу може принести до $20 000 за пляжний сезон.

Залишити відповідь