Як відкрити школу танців

Практично кожна людина на планеті любить танцювати, як би старанно вона не намагалася це приховувати. Адже танець є не тільки дуже приємним заняттям, а й корисним. Досить велика кількість людей різної статі та віку з радістю відвідують танцювальні уроки. Тому багато заповзятливих людей замислюються над питанням — як відкрити школу танців.

Мистецтво танцю завжди було, є і буде дуже популярним. Виник він ще в давнину, всі найважливіші події первісної людини відзначалися саме цим заняттям. З часом танцювальні па стрімко розвивалися і в кожного народу формувалися свої пов’язані з ними традиції. Танець дуже добре впливає на здоров’я будь-якої людини, дозволяє підтримувати тіло в тонусі, піднімає настрій. моральний дух та самооцінку. Як кажуть: «Перестають танцювати не тому, що старіють, старіють тому що перестають танцювати». Тому цей напрямок є дуже затребуваним та вигідним.

Відкриття школи танців слід починати з вибору напряму — румба, сальса, ламбада, бальні танці. Це не обов’язково має бути один варіант, можна і кілька. Головне, щоб ви приймали рішення, виходячи з таких факторів:

— найбільший попит у місцевого населення;

— кількість конкурентів та їх пропозиції;

— наявності добрих викладачів у тому чи іншому напрямку;

— і, звичайно ж, особисті переваги.

Після реєстрації власного бізнесу займіться пошуком приміщення. Клас для занять танцями має бути просторим, не менше 60 – 80 кв. , з гарною системою вентиляції та кондиціонером. Також потрібно обладнати місця для роздягальні (чоловіча та жіноча) з душовими кабінками та туалетами. Наступне, що обов’язково має бути у школі — стійка адміністратора та фойє для очікування.

Найкращим варіантом вважається оренда частини приміщення в якомусь фітнес або бізнес-центрі, спортивному комплексі, будинку культури. Якщо дозволяють фінанси — будуйте будинок самостійно, або придбайте готове приміщення для переобладнання. Центр чи спальний район — вирішуйте самі, тому що у кожному варіанті є свої плюси та мінуси.

Вам ніяк не обійтися без персоналу. Про те, наскільки хороші та професійні будуть педагоги, залежить ваша репутація, конкурентоспроможність та заробіток. Адже ім’я чудового фахівця працює краще за будь-яку рекламу. Важлива не лише любов до танців, а ще й людей. Крім педагогів вам знадобиться 2 адміністратора та прибиральниця.

Існує дуже велика кількість способів заявити про себе. Використовуйте різні види реклами — листівки, групи в соціальних мережах, інтернет, засоби масової інформації, піларси, банери, підголовники автотранспорту тощо. Який розмір капіталовкладень у цей вид бізнесу сказати дуже складно, адже тут існує дуже багато нюансів. Вважається, що це заняття швидше за все клопітке, ніж витратне. Любіть свою справу та постійно розвивайте її. Успіхів!

Залишити відповідь