Як відкрити школу або студію танців – практичні рекомендації

Як відкрити школу або студію танців – практичні рекомендації. У пошуках цікавого і корисного проведення часу люди звертаються до послуг спортивних і фітнес-клубів, різних шкіл танців. Перші більш популярні, проте попит на другі стабільний і росте з кожним роком. Крім того, конкуренція в цій сфері на даний момент не так велика. У пошуках цікавого і корисного проведення часу люди звертаються до послуг спортивних і фітнес-клубів, різних шкіл танців. Перші більш популярні, проте попит на другі стабільний і росте з кожним роком. Крім того, конкуренція в цій сфері на даний момент не так велика. Споживча аудиторія шкіл і студій класичного танцю, про які ми будемо говорити в даній статті, – люди середнього віку, які хочуть і час весело проводити, і підтримувати фізичну форму.

Звичайно, в регіонах танцювальних шкіл не так багато, як у великих містах. Тому відкриття бізнесу цього сегмента може стати принести успіх і непоганий дохід. Для відкриття школи танців знадобиться $ 20-30 тисяч. За умови середньої відвідуваності ці витрати окупляться вже через рік. Однак для того, щоб не тільки залучити клієнтів на першому етапі, а й користуватися стабільним, зростаючим попитом, ваша школа танців повинна відповідати сучасним вимогам, задовольняти запитам відвідувачів, надаючи всі необхідні для ефективних занять умови: просторий зал, комфортні роздягальні і душові. Звичайно, необхідно найняти досвідчених, професійних інструкторів.

Також варто влаштовувати вечірки, на яких ваші клієнти зможуть продемонструвати своє збільшується з кожним заняттям танцювальну майстерність. Організаційні питання. Звичайно, перше, що варто продумати при відкритті школи або студії танців, – це приміщення і обладнання. Не обов’язково брати в оренду або купувати величезну площу. На перших порах вистачить і ста п’ятдесяти-двохсот метрів. У будь-якому випадку ваше приміщення повинно включати в себе танцювальний зал площею приблизно сто квадратних метрів, а також хол (двадцять м. Кв.), Кімнату для відпочинку (приблизно 8 кв. метрів) і, звичайно, дві душові з роздягальнями, які займуть близько сорока квадратних метрів. При обладнанні залу майте на увазі, що найголовніше – це постелити якісний танцювальний паркет.

І не забудьте про вентиляційну систему. Не менш важливим є персонал танцювальної школи. Для успішної роботи вашої студії необхідно найняти чотирьох-п’ятьох викладачів, погодинна оплата яких складе приблизно чотириста гривень на годину, а також двох адміністраторів для роботи з клієнтами, зарплата кожного з яких – десять-одинадцять тисяч гривень щомісячно. І, зрозуміло, не обійдеться без співробітника з прибирання приміщень, адже, щоб школа процвітала, підлогу в танцювальному залі повинен бути завжди чистим. Заробітна плата уборщіци – п’ять-шість тисяч. Рішення відкрити танцювальну школу несе і додаткові витрати. Вам потрібно заявити світові про себе, залучити клієнтів, а для цього слід провести рекламну кампанію (близько тридцяти т. р.) і створити сайт в мережі Інтернет (веб-студія запросить за це від двадцяти до п’ятдесяти тисяч).

Витрати на рекламу напевно окупляться, а користь від неї безсумнівна. Зробимо висновок. Відкриття школи танців обійдеться вам в двадцять тисяч доларів. Крім того, мають бути щомісячні витрати в розмірі п’яти тисяч доларів. Щоб отримати прибуток, варто набрати не менше чотирьох груп, що складаються з п’ятнадцяти-двадцяти чоловік, а вартість одного заняття встановити в межах трьохсот-п’ятисот гривень.

Оскільки дорослі клієнти відвідують подібні заклади у вечірній час, для того, щоб ваш бізнес приносив ще більше доходу, варто продумати можливість проведення індивідуальних тренувань і набору дитячих груп.

Залишити відповідь