Як відкрити рибальський магазин – план дій.

Як відкрити рибальський магазин – план дій. Риболовля для багатьох росіян – невід’ємна частина їхнього життя, справжній відпочинок, одному або в компанії, привід піти від своїх проблем і просто розслабитися. І звичайно ж, на цьому можна поиметь свою вигоду, відкривши магазин рибальського напрямку, тому що ці товари ніколи не вийдуть з попиту. Риболовля для багатьох росіян – невід’ємна частина їхнього життя, справжній відпочинок, одному або в компанії, привід піти від своїх проблем і просто розслабитися. І звичайно ж, на цьому можна поиметь свою вигоду, відкривши магазин рибальського напрямку, тому що ці товари ніколи не вийдуть з попиту. Якщо Ви розбираєтеся у всіх аспектах риболовлі, то і в даному бізнесі Ви зможете влаштувати все з комфортом і зручністю, щоб Ваш бізнес мав великий успіх. Дилетанту риболовлі буде важче, так як йому потрібно буде вникнути в рибальському справі, що відніме зайві сили.

А гарне обслуговування – це запорука успіху магазину. Тому, щоб поліпшити його, потрібно наймати продавців зі знанням справи – фахівців-рибалок. Такі кадри – професіонали своєї справи, вони стануть чудовими помічниками в підйомі вашого бізнесу. Вони зможуть без проблем підказати клієнтові той чи інший товар, дати пораду, поділитися секретами і багато іншого.

Робіть наголос саме на професійних продавців, так як ніхто краще рибалки не зрозуміє іншого рибалки. Якщо ви зважилися відкрити магазин для риболовлі, то потрібно буде оформити деякі документи. Але в першу чергу потрібно зрозуміти, як і де ви будете розміщуватися. Найчастіше, більшість таких підприємців відкривають свій відділ в спортивних магазинах, за договором суборенди. Але якщо ви надумали відкривати свій власний магазин, то це буде більш затратно. Та й не потрібно починати відразу з великого, спробуйте краще розвернутися для початку в відділі. Якщо все піде добре, то потім вже можна буде подумати з приводу розширення бізнесу.

Орендуйте приміщення або відділ в магазині. Там можна буде торгувати рибальськими снастями різних виробників і фірм. Оптимальний розмір приміщення – 50 кв. м. при врахуванні того, що ви не будете торгувати великогабаритним товаром, наприклад, човнами. Інакше вам потрібен буде зал просторіше в півтора-два рази. Розібралися з тим, яке приміщення Ви хочете? Відмінно!

Тепер необхідно його оформити. Закупити полки, стелажі та встановіть їх. Вудки можна буде повісити на стінки, а можна поставити біля входу. Такий маркетинговий хід, привернення уваги клієнтів барвистими і красивими снастями. Після цього слід закупити товар. Будь-який власник магазину скаже Вам, що спершу потрібно закупити той товар, який користується найбільшим попитом у покупців. Різноманітні вудки, спінінги, волосіні, гачки, поплавці й важки, приманки, котушки, прикорм, рибальська одяг, спальні мішки – все це повинно бути в Вашому магазині.

Оформіть договір з фірмами-виробниками з різних країн загрніжжя, або зв’яжіться з перекупниками, а так само «лівими» постачальниками, які не мають офіційної ліцензії, але перепродують товар дешевше. Згодом ви зрозумієте, з ким краще всього укладати контракти. Поцікавтеся і розпитайте рад у знайомих бізнесменів. Так само слід поглянути на конкуренцію, тому що якщо конкуренція буде невисока, то і прибуток Вашого бізнесу буде вище. З іншого боку, якщо обслуговування в Вашому магазині буде на порядок вище, ніж у конкурентів, то клієнти самі перейдуть від них до Вас. Тому крім професіоналізму продавців, оцінюйте так само їх комунікабельні якості, наскільки продавець ввічливий і культурна. Потрібно, щоб вони розуміли правило «Клієнт завжди правий». Так само потрібно стежити, щоб продавець або кандидат на цю роль розбирався в тому товарі, який продається в Вашому магазині.

Він може і не бути професійним рибалкою, але розбиратися в товарі зобов’язаний. При відборі кандидатів, якщо Ви самі не рибалка, але знаєте тлумачного рибалки, то попросіть його провести співбесіду замість Вас. Така людина зможе оцінити загальні пізнання кандидата і, грунтуючись на цій інформації, Ви зможете відсіяти потенційно корисних людей. Для середнього магазину вистачить одного-двох продавців. Бухгалтерію можна доручити спеціалізованій фірмі.

Будь-який вид бізнесу, в тому числі і рибальський, потребує оформлення документів. Найбільш відомі, це санітарно-епідеміологічні та дозвільні документи. Їх оформлення може зайняти тривалий час, наприклад, близько двох-трьох місяців. Це час можна буде з користю використовувати для організації приміщення, придбання товарів і налагодження зв’язків. Документи на дозвіл. Нижче наведено список документів, необхідних для дозволу на торгівлю: – Дозвіл префектури міста, що стосується діяльності магазину або відділу; – Рішення Росспоживнагляду, дає дозвіл на діяльність Вашого магазину; – Документи по санітарно-виробничому контролю, необхідні для забезпечення проведення в магазині всіх санітарних норм; – Висновок Росспоживнагляду, які проводять перевірку. Дана перевірка встановлює відповідність приміщень магазину чинним законам і нормам; Крім цього списку, Вам потрібно буде оформити такі документи: – Документ, що дає дозвіл на вивезення сміття і різних відходів; – Договір, що дає право на постійне очищення і дезінфекцію, а так само прочищення вентиляційних шахт.

Так само потрібні нормативні документи, які потрібні для відкриття рибальського бізнесу: – Документ, який підтверджує постійне проведення санітарно-епідеміологічних процедур, які стосуються знищення гризунів, комах і мікроорганізмів; – Документ, що підтверджує дозвіл на утилізацію люмінесцентних ламп. Якщо ви оформите дані документи, то вам стане набагато легше вести свою справу. Ви зможете без зайвих витрат часу, сил і грошей пройти процес відкриття магазину. Якщо ж Вас напружують всі ці заморочки з документами, то можете скористатися послугами спеціальних компаній, які замість Вас займуться підготовкою всього пакету документів, а Вам потрібно буде лише повністю зайнятися приготуваннями вашого бізнесу до роботи. Складно сказати точно, як багато матеріальних витрат піде на відкриття подібного бізнесу, все залежить від будівлі, матеріалів, витрат на оформлення та інше.

Наприкінці хочеться сказати, що тільки віддаючи себе цілком і повністю своїй справі, тільки в такому випадку Ви зможете домогтися вагомих досягнень в будь-якій справі, за яке ви плануєте взятися.

Залишити відповідь