Як відкрити прокат роликів – ідея розважального бізнесу

Як відкрити прокат роликів – ідея розважального бізнесу. Влітку великий бізнес не приносить великого доходу, однак є способи для дрібних підприємців непогано заробити за кілька місяців. Одним з таких способів є бізнес по прокату роликових ковзанів. Влітку великий бізнес не приносить великого доходу, однак є способи для дрібних підприємців непогано заробити за кілька місяців. Одним з таких способів є бізнес по прокату роликових ковзанів.

Багато людей люблять активний відпочинок, але не всі наважуються на покупку ковзанів. Зате багато хто готовий взяти роликові ковзани на прокат, на чому і заробляють підприємці. Важливі нюанси. Для організації будь-якого бізнесу завжди потрібен стартовий капітал. Ідея прокату роликових ковзанів не вимагає величезних вкладень.

Для здійснення ідеї цього бізнесу досить 50000 грн. І оскільки цей бізнес дуже рентабельний, вкладені кошти окуплять себе за 2 тижні. Що ж стосується конкуренції, то вона, як правило, невелика. Відкриваючи прокат роликових ковзанів, легко знайти вільне місце на ринку послуг, в той час, як у великому бізнесі територія ринку зазвичай вже поділена між фірмами, які працюють давно. Особливо перспективно відкриття такого бізнесу в курортних містах, хоча і в звичайному мегаполісі знайдеться багато клієнтів для Вашого бізнесу.

Юридичні питання. Для відкриття даного виду бізнесу не потрібно проходити сертифікацію. Потрібно буде лише отримати дозвіл власника того місця, де буде розташовуватися пункт проката. Ну і, природно, зареєструвати ВП. Для цього до податкової інспекції потрібно буде подати ряд документів. Багато підприємців звертаються кспециалисту за допомогою в реєстрації ВП. Таким чином можна заощадити час на оформлення потрібних документів, а й витрати будуть більше. Пошук місця і закупівля обладнання. Найголовніше в такому виді бізнесу – знайти місце, найбільш підходяще для розміщення пункту прокату.

Це повинна бути велика, добре асфальтований майданчик. Рівний асфальт дозволить клієнтам насолодитися катанням без тряски, дискомфорту та інших проблем. Підібравши місце, найкраще, спочатку випробувати майданчик, а потім вже вести переговори з власником. Значення має не тільки якість майданчика, але і її розташування.

Ідеально підійде місце відпочинку молоді (парки, сквери). По-перше, це забезпечує наявність цільової аудиторії, а по-друге, відкриття прокату в місці відпочинку старшого покоління не рентабельно. Після того як знайдено хороший майданчик і обговорені всі деталі з власником, необхідно укласти з господарем землі договір, який буде мати юридичну силу і вбереже підприємця від різних форс-мажорів. Часто постає питання: чи встановлювати намет або є можливість орендувати невелику будку для зберігання спорядження. Звичайно краще другий варіант, тому, як ролики весь час доведеться перевозити, та й знімну намет потрібно десь зберігати. Після того, як Ви знайшли місце і уклали з власником землі договір, потрібно закуповувати спорядження.

Звичайно краще знайти місце, де спорядження можна закупити оптом. Інформацію про такі магазинах можна дізнатися від спортсменів або в інтернеті. В даний час багато хто займається збором заявок на покупки в китайських Інтернет-магазинах. Можливо Ви знайдете там і роликові ковзани за зниженими цінами. Якщо ж все-таки закуповуватися доведеться в спортивному магазині, можна спробувати попросити знижку, як оптовому покупцеві. Яке ж спорядження потрібно купити для здійснення даної бізнес-ідеї? По-перше, самі ролики – звичайні і розсувні.

Роликові ковзани повинні бути різних розмірів, як самі ходові (38, 40, 42), так і великих розмірів (45, 46). Щоб уникнути травм потрібен захист, як дитяча, так і для дорослих. Не обійтися також без шоломів і шкарпеток для боулінгу, яких потрібно хоча б 1000 пар для початку. Персонал и реклама. Спочатку власник пункту прокату може працювати самостійно.

Але потім, в будь-якому випадку, потрібен буде персонал. Особливих навичок для такої роботи не потрібно, тому впораються студенти або школярі. Головне, щоб людина була уважний і комунікабельний. Прийом на роботу студентів чи школярів – вигідний крок, тому що оплата некваліфікованих працівників набагато дешевше.

Касовий апарат в даному бізнесі без потреби, з персоналом можна укласти трудовий договір. Особливу увагу слід приділити застави, який клієнти будуть залишати за роликові ковзани. Зазвичай в подібних прокатах клієнтів просять залишати паспорта, але не всі носять з собою документи. Можна також просити залишити стільникові телефони або будь-які інші документи, але це не надійно. Завдання власника прокату роликів – залучити максимальну кількість клієнтів. Для цього можна поряд встановити яскравий барвистий штендер. Також можна роздати листівки, або влаштовувати акції та знижки.

Бізнес ідея відкриття прокату роликів вельми і вельми перспективна. Це дуже вигідний заробіток влітку, який не вимагає великих вкладень і швидко окупається, і приносить хороший дохід.

Залишити відповідь