Як відкрити пивний магазин. Пиво ділиться на два види: розливне і в пляшці. За статистикою і думку покупців розливне пиво більш популярне, адже за смаковими якостями воно подобається споживачеві більше, ніж пиво в пляшках. В даний момент дуже актуальними є магазини розливного пива. У таких магазинах можна купити «живе» або нефільтроване і непастеризоване пиво, полюбилося споживачеві. Так що ж потрібно, для того щоб відкрити пивний бізнес з нуля?
Як відкрити пивний магазин з нуля. Пиво ділиться на два види: розливне і в пляшці. За статистикою і думку покупців розливне пиво більш популярне, адже за смаковими якостями воно подобається споживачеві більше, ніж пиво в пляшках. В даний момент дуже актуальними є магазини розливного пива. У таких магазинах можна купити «живе» або нефільтроване і непастеризоване пиво, полюбилося споживачеві. Так що ж потрібно, для того щоб відкрити пивний бізнес з нуля? Як відкрити пивний магазин з нуля.
У цьому бізнесі необхідно знати, що рівень продажів цього напою в літню пору набагато вище ніж в іншу пору року, приблизно на 30-40%. У зимовий час, якщо попит на пиво значно падає, то краще закрити магазин на час або ж магазин може працювати тільки для того щоб покрити необхідні витрати (оренда за приміщення, зарплата співробітникам і т. п.) Коли вигідно відкрити пивний магазин. У літній період максимальний дохід може досягати до 500 000грн. Таким чином кошти вкладені в справу можна повернути за 2-3 місяці. Також при продажах потрібно враховувати дні тижня. Як правило у вихідні дні попит на пиво значно зростає, потрібно врахувати також, що купується асортимент і кількість.
Краще за все відкривати магазин до літнього періоду. Це допоможе повернути вкладені кошти в більш короткі терміни і напрацювати клієнтську базу, також краще урізноманітнити асортимент пляшковим пивом і необхідними закусками: морепродукти, чіпси, сухарики і т. д. Дуже важливо правильно визначити місце відкриття магазину, щоб не виникало конфліктних ситуацій з проживаючими поруч людьми. Скільки коштує відкрити пивний магазин. Розмір витрачається суми залежить від багатьох факторів. Сума може бути від 150 тис. грн до 1 млн. грн. Багато що залежить від місця розташування, роботи з постачальниками.
Необхідно врахувати: оренду приміщення, ремонт приміщення, необхідна вивіска, торгове обладнання (кондиціонер, холодильник, касовий апарат, кеги, піногасники, канц. Товари). Також можна отримати обладнання безкоштовно від великих постачальників. В середньому готовий бізнес становить від 250 тис. грн. Для придбання першої партії необхідна сума від п’ятдесяти тис. грн. Необхідна юридична документація. Щоб відкрити цей бізнес, потрібно зареєструвати юридично своє ІП, ТОВ, ПП, зареєструвати касовий апарат.
Також потрібен певний перелік документів. Якщо магазин в ТЦ, потрібен дозвіл адміністрації на торгівлю, узгодження з префектурою (якщо магазин буде на вулиці), висновок санепідемстанції, висновок Росспоживнагляду, висновок пожежної інспекції, мед. книжки для персоналу. договір оренди з орендодавцем, трудові договори з працюючим персоналом. Договори з працівниками та посередниками-дистриб’юторами перед початком торгівлі. Зовнішній вигляд пивного магазину.
У магазині має бути затишно споживачам, досить простору, асортимент повинен бути добре проглядаються. Санвузол необхідний. Не бажано відкривати магазин не далеко від освітніх навчальних закладів. Можна заощадити на оренді, не займаючи велику площу товаром і завозити його невеликими партіями протягом дня. Співпраця з постачальниками.
Постачальники доставляють товар в магазини, щоб витрати були меншими для початку краще користуватися послугами місцевих постачальників і виробників. Для початку торгівлі потрібно визначити пиво трьох категорій, дешеве, середнє, дороге. Досить п’яти сортів пива, потрібно взяти до уваги, що живе пиво довгому зберіганню не підлягає, не більше 5 діб. Асортимент закусок можна обмежити до 10-ти видів, тому що це може виявитися не раціонально. Для підняття рентабельності потрібно стежити за якістю товару і роботою персоналу, тому що рівень доходу магазина в основному залежить від цих 2-х факторів.
Якщо Ваш клієнт залишиться задоволений, то він обов’язково повернеться.