Як відкрити пекарню з нуля

Як відкрити пекарню з нуля. Відкриття власної пекарні – непоганий варіант сімейного бізнесу. Заснувати свою роздрібну торгівлю або постачати в магазини свою продукцію, може стати прибутковою справою. Можливий різний асортимент вашої продукції, який може складатися як тільки з популярних виробів так і включати в себе велику кількість різної випічки. Як відкрити пекарню з нуля. Як і будь-який інший бізнес, він повинен починатися зі складання бізнес-плану. Ви можете поиметь непоганий заробіток, але також не варто забувати, що завжди є ризик стати банкрутом. Першим кроком буде облік всіх доходів і витрат.

Варто в письмовому вигляді записати всі витрати такі як: закупівля обладнання, видача зарплати персоналу, оренда приміщення та його ремонт. Вам знадобиться: – Оренда приміщення якщо у вас немає власного; – Наявність обладнання – Статус ІП (індивідуальний підприємець); – робочий персонал; – Дозвільні документи від різних інстанцій. На початкових етапах буде важливо вибрати, яку продукцію ви будете виробляти від цього буде залежати, яке обладнання вам потрібно. Зараз, досить популярно продавати дорогий хліб, який зроблений з натурних інгредієнтів, різного роду кондитерська продукція теж має великий попит. Навіть не думайте змагатися з підприємствами, які вже в цій області досить давно. Наступним кроком буде оренда приміщення.

У вас два варіанти яку торгівлю вести. Це може бути або розвіз по різним торговим точкам і роздрібна торгівля. У розвезення продукції буде головним завданням про її транспортування, а для роздрібної торгівлі це висока прохідність. Хорошим варіантом для оренди приміщення може стати, колишня їдальня або кафе. У приміщення буде необхідно зробити відповідний ремонт під заклад, витрати звичайно будуть залежати від стану приміщення. Вам буде потрібно дозвільні документи від різних інстанцій, таких як, СЕС або пожежної інспекції.

Якщо інспекції матимуть до вас претензії, їх буде необхідно негайно видалити якомога швидше. Закупити все необхідне технічне оснащення для випічки. Вам не обійтися без печі, тістомісильні машини, обробного столу, шафи для вистоювання тіста. Так само варто спробувати виробляти так зване фігурне печиво або виробів з начинкою, але для цього вам буде потрібно спеціальне обладнання. Така продукція може мати великий успіх і всі витрати себе окуплять. Іноді починаючим підприємцям важко доводиться фінансова частина. Він просто-напросто може не потягнути закупівлю нового обладнання, але тоді хорошим варіантом буде закупити старе обладнання.

Ще один варіант це покупка обладнання в лізинг. Після цього він зможе замінити старе обладнання на більш нове. Пошуки найкраще почати з великих виробників відомих марок, так як крім гарантій ви отримаєте експертів для навчання і технологічні карти. Займіться відбором кадрів. Для такого підприємства як пекарня вам точно знадобляться такі люди як технолог для складання і впровадження рецептур, кондитери і пекарі. Так само від виду обраної діяльності, розвезення або роздрібної торгівлі вам будуть потрібні водії та продавці.

Варто відзначити, що персонал на такому підприємстві повинен мати санітарні книжки. Для хорошого просування продукції можливий варіант про спільне співробітництво з кіосками або з маленькими магазинами, а також ви можете продавати свою продукцію через власну роздрібну мережу. Вам буде потрібно яскрава і помітна вивіска. Зробіть рекламу свого закладу, розкажіть про свої сильні сторони, якісність і демократичні ціни, можливо ви будете випікати свої вироби за унікальною технологією або старовинними рецептами.

Залишити відповідь