Як відкрити пейнтбольний клуб

Як відкрити пейнтбольний клуб. Ідея відкрити пейнтбольний клуб зародилася після гри в пейнтбол. Обидві відомі спортивні клубні команди були зацікавлені в тому, щоб отримати порцію заряду на вечір, але не вийшло. Представляю вам аналіз бізнесу по грі в пейнтбол. Ви дізнаєтеся з чого почати і як розвивати цю справу. Ідея відкрити пейнтбольний клуб зародилася після гри в пейнтбол. Обидві відомі спортивні клубні команди були зацікавлені в тому, щоб отримати порцію заряду на вечір, але не вийшло.

Представляю вам аналіз бізнесу по грі в пейнтбол. Ви дізнаєтеся з чого почати і як розвивати цю справу. Важливі кроки при відкритті пейнтбольного клубу. Ігри потрібно організовувати тільки по вихідним Потрібно знайти місця в селі, місті, де буде можна організувати місце для гри. Потрібно захистити місце так, щоб вся спепен гри на полі була добре захищеною Варто користуватися матеріалами, наявними на вуглекислому газі (вийде дешевше). Починати гру потрібно влітку, щоб вуглекислий газ не перетворювався в газоподібний вид, інакше якість гри знизиться. Дізнайтеся, де можна брати вуглекислий газ і скільки його ціна.

Спробуйте уточнити у компаній торгують газованою водою солодкої і пивом. Потрібен автомобіль. Без нього важко, балони важать дуже багато. Орендуйте квартиру поруч з місцем гри. Відшкодування витрат: Можливість орендувати обладнання вийде вам в 300 гривень. Напевно все не гратимуть весь день.

Варто передбачити час гри і час оплати. На цьому можна сильно розоритися клієнту., А ще вони втомляться грати довгий час. Для початку, перша гра може тривати до 30 хв. Кожен гравець стріляє і витрачає до 200 куль. Вартість однієї кульки становить грнль.

, А продавати можете по 2-3. У вас буде накопичуватися дохід. Все залежить від вас. Так ось, дохід на 1 гру в день буде варіюватися в сумі від 1000-13000 грн. Нехай навіть якщо гра буде у вихідні, прибуток буде 50000 грн. У будні дні швидше до вечора можна проводити близько 2 гри. При такому розкладі прибуток складе дуже високу суму. Для того, щоб у вас завжди були клієнти, потрібна реклама. Її можна викладати в мережі Інтернет, видавати буклети та подарункові карти постійним клієнтам як бонус.

Робити знижку по вихідних і святах, як вам потрібно. Гра з призами теж відмінно. Важливо, щоб в начіл, ви мали подарунки. Годиться принцип «ящик пива тому, хто переможе в грі».

Залишити відповідь