Як відкрити патронажне агентство з догляду за літніми людьми

Багато людей опиняється в такій ситуації, коли їхні літні батьки хочуть жити окремо, у власній квартирі або приватному будинку, максимально зберігаючи свою незалежність, але при цьому, через похилого віку або поганий стан здоров’я, потребують регулярної допомоги .

Як відкрити патронажне агентство з догляду за літніми людьми

Це справді проблема: літня людина часто не може самостійно приготувати собі обід, прийняти ванну, сходити в продуктовий магазин або аптеку, а її дорослі, діти, які працюють через брак часу, просто не встигають вирішувати всі ці побутові проблеми. Найкраще для них рішення — звернутися до приватної агенції з догляду за людьми похилого віку вдома. А ви, як творець і власник такого патронажного агентства, відправте кваліфікованого та співчутливого співробітника, щоб допомогти «старим» впоратися з повсякденними побутовими завданнями.

Це дуже перспективний вид бізнесу. Все більше і більше людей похилого віку потребують допомоги та догляду, а збільшення цін на медичне обслуговування призвело до того, що з лікарень пацієнтів часто виписують додому зарано, коли людина ще слабка і не може самостійно потурбуватися про себе.

Для створення такої агенції вам не знадобиться медична ліцензія або якийсь особливий дозвіл влади, адже ви не надаватимете спеціалізованої допомоги. Ваше завдання — знайти чесних, надійних, веселих і добрих людей, щоб допомагати в побуті людям похилого віку (на тимчасовій або постійній, довгостроковій основі).

Переваги цього бізнесу:

  • немає потреби у стартовому капіталі;
  • відмінна можливість розпочати справу самостійно, без залучення помічників;
  • реальна можливість повної та часткової зайнятості;
  • при розширенні клієнтської бази ви можете найняти працівників, а особисто працювати в домашньому офісі «на телефонах», спілкуючись із замовниками та координуючи роботу співробітників;
  • моральне задоволення від реальної допомоги людям.

Де шукати клієнтів?

Зрозуміло, що вашими клієнтами будуть люди похилого віку та члени їхніх сімей. Ви, звичайно, можете розмістити безкоштовні оголошення в газетах, але найкращим рішенням буде співпраця з медичними установами. Надішліть рекламні листи до місцевих клінік та лікарень, а також лікарям, які спеціалізуються на кардіології, неврології, геронтології та інших галузях медицини, пов’язаних з віковими захворюваннями.

Залишіть свої координати медсестрам та фельдшерам зі служби невідкладної медичної допомоги, постарайтеся їх зацікавити у співпраці. Візьміть їх контактні дані та періодично нагадуйте про себе. Подбайте про те, щоб про ваш бізнес розповіли місцеві ЗМІ.

Необхідне обладнання

Вам не знадобиться медична освіта, але, все ж таки ви повинні мати деякі спеціальні знання та навички, щоб ваш догляд за літніми людьми можна було назвати професійним. Створюючи рекламну продукцію для клієнтів та потенційних співробітників, не позиціонуйте себе як агентство з працевлаштування або з надання медичного догляду — в обох випадках діяльність суворо ліцензується державою.

А з початкового обладнання вам знадобляться стаціонарний та мобільний телефони, комп’ютер, принтер та цілком звичайне програмне забезпечення.

Залишити відповідь