Як відкрити оптовий склад, магазин або базу

Як відкрити оптовий склад, магазин або базу. Одна з стадій розвитку будь-якого торгово-виробничого підприємства – це відкриття оптової бази або комплексу. На цьому етапі у підприємця, зазвичай, виникає питання: як це зробити грамотно і вигідно для себе? Адже дуже зручно, коли в регіоні, в якому працюють ваші філії, функціонують складські комплекси або бази. І ймовірно, організацію оптового складу начальство може доручити, як керівнику вам. Як відкрити оптовий склад або магазин.

Одна з стадій розвитку будь-якого торгово-виробничого підприємства – це відкриття оптової бази або комплексу. На цьому етапі у підприємця, зазвичай, виникає питання: як це зробити грамотно і вигідно для себе? Адже дуже зручно, коли в регіоні, в якому працюють ваші філії, функціонують складські комплекси або бази. І ймовірно, організацію оптового складу начальство може доручити, як керівнику вам. Як відкрити оптовий склад або магазин. Зараз ми детально розповімо, як організувати відкриття оптової бази і на чому потрібно загострити увагу, щоб результат був сприятливий. По-перше, вам потрібно скласти бізнес-план оптового складу в деталях, на наступних етапах ви зрозумієте, що це дуже важливо.

По-друге, визначитеся з тим, де, власне, буде перебувати ваша база, тобто вибрати будинок. Його можна як орендувати, так і побудувати самостійно. По-третє, важливо провести розрахунки витрат на складське обладнання, яке вам буде потрібно надалі. По-четверте, вам потрібно подбати про співробітників, які будуть обслуговувати склад (зазвичай їх число варіює від 5 до 10 чоловік). На закінчення, вам потрібно зробити ряд формальних операцій для того щоб отримати дозвільні документи. Вказівки для реалізації ідеї: Потрібно зібрати відомості про продажі в даному регіоні, зрозуміти динаміку розвитку продажів. Важливо обговорити це з місцевими підприємцями вашої галузі.

Так само слід скласти бізнес-план з детальними фінансовими звітами, перш ніж зробити будь-які дії в організації складу, не обійдеться і без допомоги досвідчених фінансистів. Як уже згадувалося в статті вище, визначитися з місцем розташування складу, а після цього ділянку під будівництво (якщо ви маєте намір робити це самостійно), або готову будівлю. У разі оренди приміщення, переконайтеся, що воно підходить для організації оптового складу того типу, який для вас вимагається. Важливо добре орієнтуватися в ланцюжку поставок, щоб зрозуміти чи доцільно місце розташування, вибране вами.

Маючи в розпорядження будівлю, потрібно розділити його простір на ділянки (прийому, зберігання, комплектації товару, навантаження-розвантаження та ін.). У цьому вам можуть допомогти послуги консультанта в сфері складської логістики. Так як ви вже маєте в своєму розпорядженні інформацією щодо обладнання, яке вам знадобитися, потрібно розрахувати їх маси і габарити, використовуючи відомості про асортимент ТМЦ та їх характеристики. Набрати персонал складських працівників. Для початку, потрібно влаштувати начальника оптової бази, який цілком може впоратися з пошуком команди співробітників для роботи (нагадую, від 5 до 10 співробітників). Рекомендації. Варто серйозно поставитися до роботи зі складом і довіряти її лише грамотним людям, використовуючи сучасні методи управління складськими приміщеннями. Оптимальне розташування складу, звичайно, на околиці міста.

Транспорт не буде стояти в пробці годинами, а під’їзні шляхи можна влаштувати набагато зручніше, ніж десь у межах міста. Тоді постачальники будуть доставляти товар в строк і ваш склад, неодмінно, буде доставляти тільки прибуток, а не збитки.

Залишити відповідь